Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Модовете , докога ще допускате разни палячовци (като амебата писала над мен ) във форума, които нямат 2 гр. мозък ?
    681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

    7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

    Коментар


      Krasi1914 написа:
      Модовете , докога ще допускате разни палячовци (като амебата писала над мен ) във форума, които нямат 2 гр. мозък ?
      То и аз се чудя за такива като теб(чехълче) до кога ще пишат.Друго е да имаш 0,5 гр мозъче нали уефскарче сладко малко.
      Е46 330d 2++

      Коментар


        След подновяването на шампионата от изиграните четишри мача Лудогорец спечели 12 точки а Левски 5.Коментара е излишен.Обаче големия треньор Стоев почна да търси причината за слабите резултати в отнетите точки.А преди началото на пролетния сезон бръщолевеши че 5 точки са никаква разлика и бързо щели да ги стопят.Но фактите показват че разликата не само се стопява ами се увеличи двойно на 12 точки.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          tomazo написа:
          защо не прекръстите темата на " анти Левски " или нещо от тоя род то и без това бг футболният капацитет опира само до Левски и цска :D
          Не можем, щото ще звучи антипатриотично. Която мисъл пък винаги ме е навеждала на другата мисъл, че тоя отбор никога не е смятал да печели двубои и привърженици както си му е реда, а винаги по някакви несвързани с футбола начини.
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар


            Другарю Коцев, напълно сте прав. А кой му беше виновен за изгубения финал? П.с Благодарение на присъствието ,на разни индивиди тук е заприличало на "София прайд".
            681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

            7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

            Коментар


              Много си прав Краси.Гледаш реално на нещата . И така трябва да бъде .
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                Абе нз за Левски/ЦСКА, но определено тази година ще има "Лестър - Европейски, Лестър - Европейски"
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Нашите грандове Левски ,ЦСКА ,Лудогорец за да нямат проблеми в Европата трябва първо да се научат да побеждават слабаци като Пирин, Монтана.Несебър, Черноморец ,Хасково и тем подобни .Не може една Монтана да прави равен на Левски насред София. Ами наесен Левски ако се падне да играе с някой слабак и той като Монтана ще се затвори и накрая ще вкара някой случаен гол и отиде коня в ряката .А гледам че нашите първенци все се натискат да играят контроли с по водещи отбори .Тъй си мислювам аз ,па дали съм прав вие ще кажете .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    Чета тая вечер вестник 7 дни спорт и научавам че Наско Сираков е направил катастрофа в деня на погребението на Трифон Иванов.http://7sport.net/7sport/fb_1footbg/d7791_4.htmИзникват няколко въпроса . Как така такава катастрофа никъде не е отбелязана даже и в КАТ ??? Защо трябваше от жена му всички да научим че е помлял джипа си ,независимо той ли е виновен или не .И защо се крият от общественоста катастрофи със знакови хора ??? Няма значение дали е от ЦСКА, Лудогорец или Литекс.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      Юве отнася немската машина Байерн както Браво 1.6 отнася Голф с пръцкащо гърне p.s. Трябваше да вкарат още два гола първото полувреме
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Германците винаги се оттърват в последната минута, сещам се за един коментар на мач не помня кои играеха, но пак германци се оттърваха в последните секунди, та той каза "германеца ще го считаш за мъртъв, когато видиш главата му на метър от него".
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          dikanio написа:
                          Юве отнася немската машина Байерн както Браво 1.6 отнася Голф с пръцкащо гърне p.s. Трябваше да вкарат още два гола първото полувреме
                          Байерн си е Байерн. Бах теЗ германци. Следя немското първенство от години ичестно казано по-слаб Байерн отдавна не бях гледал. Първото им полувреме бешекатастрофа. Футболът се променя с годините, но ако Ширеа ( лека му пръст), Джентиле, Кабрини, Тардели и сиеимаха към днешна дата онази си футболна младост, трудно щяха да допуснат топката в аутда излезе зад гърба им, камо ли да вадят 4 гола от вратата си и то след резултат 2-0 в тяхна полза. Престъпно поведение на този Юве. Загубиха спечелен мач и то в последните секунди. Италианците, които първиприложиха катеначо-то, снощи се бяха разпищолили до крайност.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            След години ще излезе на яве и истината за този мач ,както сега излиза на яве истината за мачове играни преди години .До този извод стигнах аз .И при първия и при втория гол на германците нямаше защитник до нападателя вкарал гола .
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              Aaa, Юве направиха голяма грешка, че второто се прибраха толкова дълбоко. Нз само на мен ли ми се видя, че гола на Дръвчо (Мората) си беше редовен? Байерн ми се видяха много слаби. Е това е стила на големия тренер Гуардиола. Прилага само един начина на игра и ако има отбор, който да го атакува и да е солиден в защита, като Юве, Атлетико М или Реал М преди 2 сезона... и е до там. За мен тази година в ШЛ най-добрия отбор е Барселона. Не виждам никаква реално конкуренция от друг отбор. Барса много дръпнаха напред с взимането на Неймар и Суарез и така отбора не е толкова зависим от Мецан.Но ШЛ си остава турнир в който не винаги най-добрия отбор пИчели. Все още имам надежда, че Реал въпреки олигофренската си игра, при добър жребии може да направят нещо.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                коцев написа:
                                След години ще излезе на яве и истината за този мач ,както сега излиза на яве истината за мачове играни преди години .До този извод стигнах аз .И при първия и при втория гол на германците нямаше защитник до нападателя вкарал гола .
                                И на мен ми мина тази мисъл вчера, и сега като гледам пак головете не мога да не се съглася с коцев. Второто полувреме Ювентус уж се прибраха да пазят резултата, а при двата гола за Байерн няма хора около Левандовски и Мюлер, защитниците се шляят някъде или както казва Сашо Диков правят им коридор :D Като ще правиш катеначо, не трябва ли целият отбор трябва да е в собственото наказателно, да си паркирал автобуса както се казва, а не да си бъркаш да не казвам къде. Не може тоя скакаУец Мюлер, дето на човек не мяза, да ти вкара гол с глава. Аз се опитах да надхитря букитата с победа за Юве, но този цирк не го очаквах
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X