Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dikanio написа:
    http://www.sportal.bg/news.php?news=565077
    Много е модерно тренери и футбалери да използват: " Пак казвам" ( т. е означава, че нищо не казват) и "Продължаваме напред" ( т.е капут сме, до тук сме.). Само не ми е ясно с директива ли се бръщолевят едни и същи глупости или речникът на спортистите ни е ограничен до тези 4 слова подредени в гореописаната последователност.Иначе: Аз безрезервно вярвам на Петев и момчетата му, че.... пак ще ни забавляват. Победи от тях е срамота някой да иска.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      "Аз съм безкрайно точен и почтен човек". Александър Томов
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        https://www.youtube.com/watch?v=jAF2hZxdFRE
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          Челси/Лудогорец - 1/1 - отпаднаха за купата...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            Как ви се вижда тегления днеска жребий за Купата ??че то с компютър да бяха го теглили пак нямаше така да ги натамянят тия двойки .Аз съм на сто процента уверен че всичко това беше предварително нагласено .Литекс-ЛевскиБерое -Черно мореЦСКА- СозополМонтана -Локо Горна Оряховица
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              коцев написа:
              Как ви се вижда тегления днеска жребий за Купата ??че то с компютър да бяха го теглили пак нямаше така да ги натамянят тия двойки .Аз съм на сто процента уверен че всичко това беше предварително нагласено .Литекс-ЛевскиБерое -Черно мореЦСКА- СозополМонтана -Локо Горна Оряховица
              Защо? Да не те е страх, че ще отпаднете!?
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                Все ми е тая кой ще продължи и кой ще отпадне .Но така да се изтеглят двойките е доста съмнително . Четирите силни отбора да играят един срещу друг както и четирите слабаци да са един срещу друг . За мен понамирисва тоя жребий ,ама карай да върви .
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  Ако се вярва на журналята то и Левски е цъфнал ,че даже и завързал. http://topsport.ibox.bg/news/id_1007845088
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    Аз спрях да гледам нашия шампионат. Не се и интересувам дори.Не може лидера на първенството да отиде да гостува на последния, да получи гол в първата минута и след това 90 минути да не може да вкара...На Вас какво ви говори това?Щото на мен ми казва, че първенството ни е изключително оспорвано. силите са толкова изравнени, че до последната секунда не се знае кое как ще свърши...
                    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                    Коментар


                      След победите на Пирин откакто дойде новия им треньор ме гложди една мисла .. Каква е тая мисла ви питам аз и да видя дали някой ще я налучка . :D :D
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        коцев написа:
                        След победите на Пирин откакто дойде новия им треньор ме гложди една мисла .. Каква е тая мисла ви питам аз и да видя дали някой ще я налучка . :D :D
                        ...че малката лафка (Пирин) трябва да остане в А група?Майтапа настрана, но преди тази серия Пирин пак си бяха добри, но огромна липса на късмет. Те имаха няколко мача в които при 0:0 изпускаха дузпа или някви 100% положения сам с/у вратар. Реално Пирин не са по слаби от Локо, Ботев, Левски...абе всички без Литекс, Крейзифорест и БИрое.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Аз като човек роден и израсъл на село си мислювам ,че едно стадо за да е добро си за виси най вече от ОВЧАРЯ. :D Същите ти футболисти при другите треньори нищо не постигнаха а при тоя направиха равен с Литекс у дома ,равен с Лудогорец в Разград, претрепаха Левски и Черно море на свой терен.Та мислата която ме гложди е че не би следвало големия треньор Стойчо Стоев когато пада да пищи че няма играчи , а когато бие и беше първи в класирането да казва че разполага с най добрите играчи в А група . 99% от успехите на един отбор се дължат на треньора.Нали ми следиш мислата ....
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            На мен Пирин са ми симпатичен отбор, и няколко пъти от началото на първенството залагах за тяхна победа. Още от първия мач им тръгна накриво, противният отбор на Черно море им изравни в 90+ минута. Въобще не очаквах обаче, че първата им победа ще е точно срещу Левски :D
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              Пирин ми харесваха още от началото. Играха приятен за окото футбол, но липса на късмет ги спохождаше.Първия дял от първенството завърши в неподходящ за тях момент, когато са в подем. В пролетния дялне мисля, че ще продължат със същите игри, а що се касае за трЕнерът им: Шансой. Утре вече е свършил...както и впредишните си воаяжи из България ( Беласица и пак Пирин ). Добрият отбор у нас зависи ВЕЧЕ от други неща.Нека същите тези футболисти да бяха с джобовете навън пък да видим, какъв треньор би ги мотивирал. Лафка явноуспява с мотивацията последено време. :PПС: Въпреки, че вече не следя с интерес родното първенство на Пирин съм гледал всички мачове давани по ТВ...Заради предишния треньор Неделчо Матушев. Разбирам, че и там си отглеждат змийчета, които дърпат юздите според интереса си.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                Да му е драго на човек да чете вестници и решава журналистически измислици.А оди разбери какво е казал Велизар Димитров Вестника е Дон Балон
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X