Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с видео карта или нещо друго

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    emzo написа:
    o Memory Bus 64 bit !!!
    Ами то евтино и хубаво има само в Кауфланд . Като цяло тази карта няма да върви по-зле от сегашната, по-тясната шина се компенсира с доста по-високата честота както на GPU-то така и на паметта на картата. А и цената е доста по-ниска от тази на сегашната карта. Ако иска по-широка шина да мине на 740 серията ама там и цената е над 150.
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #17
      Втора ръка не искам, предпочитам гаранцията да е на мое име. Коя е тази серия 740? защото само на Нвидиа виждам такава а аз такава не искам.Едит: не е от захранването, преди малко сложих друго и положението е същото.ЕДИТ2: какво ще кажете за тази http://shop.sky.bg/index.php?route=p...er=ASCкато крайната цена която ще дам е 200лв. Не ми предлагайте някоя за 210лв защото започвам още малко и малко и накрая жената ще ме бие

      Коментар


        #18
        Всичко е Ок ма нали не искаше AMD карта. Относно серията 740. Ето ти листа избирай си . Всичко що е GT 740 те устойва. Кеф ти Palit, Gygabyte или Asus за мен е все тая, общо взето въпрос на предубеденост http://www.mostbg.com/most/PriceList.aspx
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #19
          Hristian_Aleksiev написа:
          Всичко е Ок ма нали не искаше AMD карта.
          chaveto написа:
          Да препоръчате някоя до към 150лв и по възможност да е на AMD.
          Явно нещо не си ме разбрал, предпочитам да е АМД.

          Коментар


            #20
            Колега, видях, че ползваш телевизор за компютъра. Опитай да изключиш всичко друго от телевизора, освен компютъра. Понякога разни кабелни тв правят така, просто доставят паразитни токове.

            Коментар


              #21
              chaveto написа:
              Hristian_Aleksiev написа:
              Всичко е Ок ма нали не искаше AMD карта.
              chaveto написа:
              Да препоръчате някоя до към 150лв и по възможност да е на AMD.
              Явно нещо не си ме разбрал, предпочитам да е АМД.
              Мда явно не съм дочел правилно твоето изречение.
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар


                #22
                max-2 написа:
                Колега, видях, че ползваш телевизор за компютъра. Опитай да изключиш всичко друго от телевизора, освен компютъра. Понякога разни кабелни тв правят така, просто доставят паразитни токове.
                Не ползвам ТВ с компа. Просто компа хвърля смущения на ТВ. Сега започна да прави и друга мизерия, изведнъж се изключва монитора и дава надпис, че няма сигнал. След 10 сек. се включва със син екран и започва някакво броене до 100% и компа се рестартира, но синия екран минава за бързо и не мога да прочета какво се случва, трябва да му направя снимка.Някакви тестове да препоръчате да направя на паметта... да видя да няма и мизерия в тях.

                Коментар


                  #23
                  Едва ли паметта ти е проблем. Явно видеото ти си заминава. Ако искаш да тестваш паметта дръпни си един hiren’s boot и пусни memtest 86+
                  Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                  Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                  Коментар


                    #24
                    Видеото е сменено и проблеми вече няма.

                    Коментар

                    Working...
                    X