Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми... част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложете нещо ново и хубаво, което го има по торентите
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      Продължението на "Тигър и дракон" - http://www.imdb.com/title/tt2652118/?ref_=nv_sr_2, една идея по-слаб от първия, но все пак много добър. Ако като мен сте фенове на този жанр, в Ip Man 3 също има какво да се види от майстора Дони Йен, но сюжета е вече съвсем изсмукан от пръстите.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Някой да не се излъже да гледа "Петата вълна". Изключително посредствен и безинтересен филм.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Мен, вчера ме излъгаха да отида на кино на това http://www.imdb.com/title/tt3498820/?ref_=nv_sr_1Не е лош филма. Ако няма какво да правиш 2 часа. Признавам си, че предрямах малко на два пъти. Ако си го гледаш в къщи, а не на Имакс може и да изглежда тъп.Понеже такива филми негледам, някъде към средата на филма почнах да се съмнявам, че за да го гледам е трябвало преди това да изгледам 5-6 филма за да познавам героите... но и така се справих
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            http://www.imdb.com/title/tt3381008/?ref_=nv_sr_1 Най-новата комедия на Саша Барон Коен - вервайте ми, не сте гледали нещо подобно :D
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              dikanio написа:
              http://www.imdb.com/title/tt3381008/?ref_=nv_sr_1 Най-новата комедия на Саша Барон Коен - вервайте ми, не сте гледали нещо подобно :D
              изложи се подобна тъпотия не бих предложил на никой
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                Мдаааа аз се излъгах да го сваля преди около седмица - викам си изглежда свежа комедиика...изтраях го докрая само защото не ми се спеше и защото имам лошия навик винаги да доглеждам филмите независимо колко са тъпи, но този определено е от доста най-тъпите
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  Да бе да излагане, The Brothers Grimsby е нечовешки яка комедия, особено ако разбираш използвания селяндурски английски и го гледаш в оригинал без превод.
                  The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                  Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                  Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                  Коментар


                    Имаше малко гнусотии, но не очаквайте английски хумор от тоя тип амерсикански комедии, също и няма нищо с общо с хумор в стил "Двама мъже и половина". Това са комедиите на еврейския Холивуд в стил "You don’t mess with the Zohan" Друга подобна щуротия с Адам Сандлър е "The Do Over"

                    1.9 JTD 110hp
                    Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

                    Коментар


                      Изгледах "Братята Гримсби" . Хареса ми, смях се от сърце. Напомни ми на "Има ли пилот в самолета" и "Голо оръжие".
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        Вчера изгледах Роуг 1 - поредната история от Междузвездни войни. Хареса ми, макар че не разбрах всичко, защото старите серии съм ги позабравил, а някои от по-новите дори не съм ги гледал. Решил съм да си направя един Star Wars "маратон" пред компютъра. Някой може ли да ми каже какъв е правилният ред, в който трябва да се гледат 8-те епизода, излезли до момента?
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          1. Междузвездни войни: Епизод I - Невидима заплаха (на английски: Star Wars: Episode I – The Phantom Menace) (1999)
                          2. Междузвездни войни: Епизод II - Клонираните атакуват (на английски: Star Wars: Episode II – Attack of the Clones) (2002)
                          3. Междузвездни войни: Епизод III - Отмъщението на ситите (на английски: Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith) (2005)
                          4. Роуг 1
                          5. Междузвездни войни: Епизод IV - Нова надежда (на английски: Star Wars: Episode IV – A New Hope) (1977, 1997, 2004)
                          6. Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара (на английски: Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back) (1980, 1997, 2004)
                          7. Междузвездни войни: Епизод VI - Завръщането на джедаите (на английски: Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi) (1983, 1997, 2004)
                          8. Междузвездни войни: Епизод VII - Силата се пробужда (на английски: Star Wars: Episode VII – The Force Awakens) (2015)
                          Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                          Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                          Коментар


                            Благодаря!
                            А аз от около седмица започнах "100-те". Накратко: от много години няма живот на Земята, а малкото оцелели след ядрения конфликт хора живеят в космическа станция. Тъй като ресурсите на станцията са на изчерпване, 100 затворници са изпратени на Земята, за да проверят дали е станала годна за живот. Засега впечатленията ми са "средна работа", но става за гледане .
                            Хвърлям чат-пат поглед и на "Западен свят" по HBO. Очакванията за сериала са големи, едва ли не да е новият Game of Thrones. Предпочитам обаче да не го започвам засега, а след като излязат поне няколко сезона.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              Имам навика да гледам филми заради участието на определен актьор/актриса, като буквално им отварям филмографията в имдб, преглеждам, намирам и тегля каквото смятам, че ще ми хареса. Та сега съм на вълна Хоакин Финикс и Кийра Найтли. На Финикс изгледах и препоръчвам Buffalo Soldiers (2001) http://www.imdb.com/title/tt0252299/ , което вероятно е най-близкия до действителността филм за американската армия, а и по принцип за военни - без типичните преувеличени геройства и/или извращения в подобни филми, само истинска военна простотия и тъпотия :D С Кийра Найтли препоръчвам филма Опасен метод (Dangerous Method 2011), където всъщност звездите са Майкъл Фасбендер в ролята на Карл Юнг и Виго Мортенсен като Зигмунд Фройд
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                https://www.youtube.com/watch?v=J6NyHPZTXAU
                                Отдавна не съм чакал филм с такова нетърпение! Имайки предвид, че е римейк на филма, по който е направен почти половината от любимият ми (засега ) филм - Матрицата, очакванията ми най-вероятно са прекалено завишени, но все пак
                                А който пък не е гледал оригинала http://www.imdb.com/title/tt0113568/ , задължително да попълни този пропуск, преди да гледа игралния филм. Предполагам фактът, че е аниме ще откаже повечето, но ви уверявам, че по не-детски филм не сте гледали!
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X