Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте място за ядрено-магнитен резонанс?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    siluro написа:
    Аз май не разбирам много от тези неща но не е ли ИСУЛ една от най-добрите болници с такъв скенер ?
    Напълно си прав.Оги,имате ли си направление?И евентуално,диагноза,мнение на ортопед,травматолог поради което се налага ЯМР.Може и на лични,ако не ти се обяснява в темата.
    Fiat Punto 1.1 6Speed

    Коментар


      #17
      Направление няма. Има пусната заявка към здравната каса. Диагноза също няма, защото още не е минал прегледът, но има силно предположение за скъсан менискус. След доста проверки на различни сайтове на медицински центрове и болници, стигнах до извода, че апаратурата на всички болници е най-новата, най-модерната и дава най-ясните и качествени образи. Както и вашите съвети ми помогнаха да разбера, че всеки препоръчва някъде, където е ходил и има опит. Но една болница малко се откроява от останалите и може би тя ще е Избраната. Ама няма да и кажа името, щото не искат да си плащат за реклама.

      Коментар


        #18
        Не се шашкай - лепи се менискуса. Успех!
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #19
          Оги, братлето имаше проблем с нещо в долния край на гръбнака и едва ли не всички му даваха операция и след това -ограничена подвижност.Професора от София го прати в Търговище с разчитане от д-р Джендова.Излезе киста и сега играе футбол на 57години.Мога да ти събера още информация ако трябва.По здравна каса е всичко.Успех
          Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

          Коментар


            #20
            Здравеи,детето преди 4 години оперираха във ВМА(скъсана кръстна връзка на коляното и минискус размазан),там правихме и ЯМР и операцията,лекарите са специалисти!Снимка ще ти направят навсякъде,трябва специалист да я разчете както трябва.

            Коментар


              #21
              Заявката е одобрена, утре ще има и направление. Мисля Софиямед да използваме.

              Коментар


                #22
                ogi28b написа:
                Заявката е одобрена, утре ще има и направление. Мисля Софиямед да използваме.
                Хайде успех и да се оправяш бързо.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #23
                  И от мен успех и дано никога повече да не пускаш такива теми ...Пък и никой друг ...
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #24
                    Никъде в темата не съм споменал, че аз ще ходя на преглед и че аз имам проблеми.

                    Коментар


                      #25
                      Предполагам , че е за теб , но нейсе ...
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #26
                        ogi28b написа:
                        Никъде в темата не съм споменал, че аз ще ходя на преглед и че аз имам проблеми.
                        Прости на презумпциите ни тогава. Успех на проблемния човек и да се излекува бързо.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #27
                          Проблемният човек ви пожелава благодаря!

                          Коментар


                            #28
                            няма да се шашкаш тва минискус е по- безобидно от вадене на зъб :D Тони Г.има добре обучени лекари .Не знам какво се занимавате с тоя ЯМР ,като най-хубавия преглед си е атроскопията ,отделно ще огледа връзките идеално ако има нещо ... Успех
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #29
                              Не е толкова лесно това артроскопията.Шибат ти спинална упойка в гръбнака и ръчкат в коленната става поне час.После десет дни с патерички.Иначе е малкия дявол,защото ,ако има разкъсани връзки тогава си е таковало м....та.Важното след такива интервенции да се слушат докторите и да изпълняваш следоперативното възтановяване като хората-раздвижване,упражнения,фитнес и т.н.Моя крак все още не е като другия,т.е. мускулната маса не е същата,макар че минаха почти четири години.Волно или неволно го предпазваш и не го натоварваш.Успех.

                              Коментар


                                #30
                                Преди 3 дни - в понеделник на 10.11 бях на ЯМР - тук http://www.euromedic.bg/home.aspx в гр. Стара Загора. Изключително съм доволен от обслужването, но едва ли ще ти свърши работа при положение, че в София има много повече възможности. Успех!!!
                                Peugeot 301
                                Punto 1.9 JTD - на жената

                                Коментар

                                Working...
                                X