Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Без реклами в центъра и преместваеми обекти -Тъпотията наСОС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Без реклами в центъра и преместваеми обекти -Тъпотията наСОС

    Какво ще кажете за товаhttp://sofia.dir.bg/news.php?id=17748064 то и преди имаше такива решения но не се изпълняваха много има и много недомислици като С промените Табелите Рекламите ще могат да се изписват само на български, но могат да се дублират и на друг езикили /първа зона се забранява и поставяне на фирмени информационни табели/
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    Същото като със зоните за паркиране-пълна простотия.Ама ние сме си виновни-нали ние ги избираме....

    Коментар


      #3
      Забраняват да се поставя без знанието на някой Ако искаш да поставиш ти казват къде и явно след като си платиш.

      Коментар


        #4
        Че супер е, кво - нали искате да ви е красиво, чисто... То не става само с мрънкане, става с такива стъпки. Ако си направите труда да си мръднете задниците из по-малките, и не толкова, градове и видите за каква мизерия, мръстия и цигания става въпрос, няма да се оплаквате изобщо. Честно казано, бих се радвала, ако Варна имаше такъв кмет.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          ele написа:
          Че супер е, кво - нали искате да ви е красиво, чисто... То не става само с мрънкане, става с такива стъпки. Ако си направите труда да си мръднете задниците из по-малките, и не толкова, градове и видите за каква мизерия, мръстия и цигания става въпрос, няма да се оплаквате изобщо. Честно казано, бих се радвала, ако Варна имаше такъв кмет.
          +1
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            ele написа:
            Че супер е, кво - нали искате да ви е красиво, чисто... То не става само с мрънкане, става с такива стъпки. Ако си направите труда да си мръднете задниците из по-малките, и не толкова, градове и видите за каква мизерия, мръстия и цигания става въпрос, няма да се оплаквате изобщо. Честно казано, бих се радвала, ако Варна имаше такъв кмет.
            +11111

            Коментар


              #7
              chaveto написа:
              Забраняват да се поставя без знанието на някой Ако искаш да поставиш ти казват къде и явно след като си платиш.
              Идеята на това разрешение е нещо като разрешението за строеж, което се издава при строителство на нови сгради и т.н., иначе се сещай какво става, всеки си мисли, че му е бащиния и почват да си правят каквото искат.Отделно големите реклами, които обикновенно са не леки метални конструкциии задължително минават през община за разрешение за строеж/монтаж, след предварително изготвен проект за монтаж.
              punto HGT

              Коментар


                #8
                Ами логично е да ми е бащиния, след като е мой магазина примерно, откъде накъде, някойще ми казва какво да правя.И откъде накъде за реклама над магазина, тежаща 15кг., размер 200х60 ще ми искат проект и 600лв?За нещо което се слага точно за 15мин.?Хубаво е да има някакъв ред за тия неща ама прекаляват.Забелязал ли си колко магазини си махнаха рекламите?
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Абе то и апартамента може да си е твой, но по закон нямаш право да му остъклиш терасата.
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #10
                    Както и да го изопачавате, идеята е ясна - да съберат едни пари.Според теб логично ли е да искат 600лв. и проект за нещо, което е елементарно? Проект за да пробия 4 дупки?И сигурно ще те разкарват 5 пъти насам-натам до общината.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Абе ко ти се стоварят 15 кила на главата, няма да е много елементарно... Те всички така викат - 4 дупки, елементарно, ама от толкова елементарно има умрели хора.Според мен в идеалния център е абсолютно логично, ако не искаш да е цигания.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        ele написа:
                        Че супер е, кво - нали искате да ви е красиво, чисто... То не става само с мрънкане, става с такива стъпки. Ако си направите труда да си мръднете задниците из по-малките, и не толкова, градове и видите за каква мизерия, мръстия и цигания става въпрос, няма да се оплаквате изобщо. Честно казано, бих се радвала, ако Варна имаше такъв кмет.
                        Точно така ! И на мястото на всички тези простотии да сложат указателни табели ! В София на ,,Ботевградско шосе’’ кьорава табела няма за летището например.
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #13
                          То понеже на другите места е фрашкано с табели. То табели център няма, от към черния кос табелите за начало и край на София са целите скрити от храсталаци...Всеки път като карам чужденци ме питат, "ама влязохме ли в София вече..."

                          Коментар


                            #14
                            vital написа:
                            То понеже на другите места е фрашкано с табели. То табели център няма, от към черния кос табелите за начало и край на София са целите скрити от храсталаци...Всеки път като карам чужденци ме питат, "ама влязохме ли в София вече..."
                            Същото шоу и при мен . А и доста от тях са на кирилица само ..( табелите де ).
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #15
                              ele написа:
                              Абе ко ти се стоварят 15 кила на главата, няма да е много елементарно... Те всички така викат - 4 дупки, елементарно, ама от толкова елементарно има умрели хора.Според мен в идеалния център е абсолютно логично, ако не искаш да е цигания.
                              За бойлера у вас проект ли прави? Ами ако ти падне на главата? Щото той е 100кг+Аре моля ви се....."Колко ще струва? Консултация с измерване намясто при вече изпълнена реклама - 50 лв. Изготвяне на проектна документация - 400-700 лв Внасяне, придвижване и проследяване вместо Вас на документите в Общината до получаване на разрешение за поставяне - 100-150 лв Цените се отнасят за обичайния случай на рекламна табела - фирмен надпис, същите са без ДДС и не включват общинската такса. "Обирджии......п.с. кой е умрял, да чуя....
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X