Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на бензиностанции ЕКО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    cs_aleksandar написа:
    xaerial написа:
    Благодаря много на Фиат Форум за страхотната изненада! Оправихте ми неделята с обаждането след тегленето! Надявам се да се видим скоро на някоя от срещите! пп: и хайде вече да има и слатински сбирки
    Жената Бонбони и цветя не пие
    Стилото и то.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #62
      Най-после и Любо си получи картата. Качвам снимка. Виктор Щерев, в по-предното си мнение писах за това. Картите ви са заедно с всички останали и са участвали всеки път. Само че като копирам имената тук, явно съм сбъркал, защото не вървят поред и съм пропуснал някои. Всъщност Любо взе та спечели
      Прикачени файлове

      Коментар


        #63
        Здравейте колеги,искам да попитам как мога да си поръчам картата за отстъпки на Еко,защото вчера точно това коментирахме с колегите на събиране в Пловдив

        Коментар


          #64
          Kams_baby написа:
          Здравейте колеги,искам да попитам как мога да си поръчам картата за отстъпки на Еко,защото вчера точно това коментирахме с колегите на събиране в Пловдив
          Пишете ми на ЛС и ще ви дам.

          Коментар


            #65
            За Събота и Неделя отстъпките вече са:Diesel EKOnomy: 0,06 лв/литърA95 EKonomy: 0,06 лв/литър
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #66
              Някой да раздава карти за Сливен, и ако не- от къде мога да получа?
              Drive It Like You Stole It | Гараж
              RIP Fiat Tipo '92 1.6

              Коментар


                #67
                batproho написа:
                За Събота и Неделя отстъпките вече са:Diesel EKOnomy: 0,06 лв/литърA95 EKonomy: 0,06 лв/литър
                edit: Ето официалното съобщение от сайта им...
                Прикачени файлове
                Nuova Croma - so far...so good
                Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
                Fiat BRAVA JTD - ex love

                Коментар


                  #68
                  Привет Може ли и аз да си поръчам една такава карта или вече не важи офертата? Благодаря предварително

                  Коментар


                    #69
                    Колеги на кого трябва да пиша,за да си поръчам карта на Еко

                    Коментар


                      #70
                      Kams_baby написа:
                      Колеги на кого трябва да пиша,за да си поръчам карта на Еко
                      На мен!

                      Коментар


                        #71
                        Не знам дали има смисъл за тези карти EKONMY. Вчера на ЕКО бул. Черни връх, тръгвам да зареждам, а колонката стартира с 20 стотинки, без да съм сипала и милилитър. Извиках управителя, а той ми наговори един куп глупости, от сорта на : така ставало, когато дълго време не била работила. Питах го защо това не се случва в Австрия, Германия, Дания на бензиностанциите. Седи и мига на парцали, вика аз ще ви върна 20 стотинки. Ха, ха,не е въпроса за тези стотинки, защо например не тръгва с минус 20 ст. Така че, икономииите от картите, те си ги взимат :D

                        Коментар


                          #72
                          petkova88 написа:
                          Не знам дали има смисъл за тези карти EKONMY. Вчера на ЕКО бул. Черни връх, тръгвам да зареждам, а колонката стартира с 20 стотинки, без да съм сипала и милилитър. Извиках управителя, а той ми наговори един куп глупости, от сорта на : така ставало, когато дълго време не била работила. Питах го защо това не се случва в Австрия, Германия, Дания на бензиностанциите. Седи и мига на парцали, вика аз ще ви върна 20 стотинки. Ха, ха,не е въпроса за тези стотинки, защо например не тръгва с минус 20 ст. Така че, икономииите от картите, те си ги взимат :D
                          В подкрепа на вашата констатация, има достатъчно други фирми, в които и без карти цените са по-ниски а качеството и количеството е същото или реално такова...
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #73
                            Идеята на картите от форума е малко по-друга.
                            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                            Коментар


                              #74
                              veselin10 написа:
                              Идеята на картите от форума е малко по-друга.
                              Идеята за подпомагането на Форума е ясна, но в един момент личният интерес взема превес.
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар


                                #75
                                batproho, никой никого не кара да взема карта и да ползва непременно гориво от Еко. Въпрос на личен избор е (включително кое да взема превес). Не виждам ползата от мнения като твоето и това на petkova88. Дори напротив, смятам, че вредят на форума, защото приходите от картите са основен източник на приходи за издръжка на форума, а вие се опитвате да отказвате хората.Отново ще кажа - дали ще вземеш карта Еко, ще зареждаш ли с нея и ще подпомагаш ли форума по този начин е по желание. А по въпросите за търговската политика, цените и качеството на горивата има къде да пишете на воля. Моля без повече отклонения от темата!Към Stann: ако никой не се е свързал с теб за карта, моля изпрати ми на ЛС данните и ще ти изпратя.Към petkova88: ако все още искаш карта, заповядай на някоя от редовните неделни срещи и ще получиш.
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X