Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    krasio_79bs написа:
    Айде да ви светна ,че има камера и на околовръстното до новият лукойл. Снима в гръб движищете се посока от м.р. към центъра.Да не съм офф по темата.Газта в Зарата е мннооогооо атрактивна на цена.
    Днес я видях и аз. И тъкмо щях да пиша.
    Айде - мрънкащите бургазлии - по една разходка до града на орлите: http://newsline.bg/20581/mareshki-s-...orite-likuvat/
    Чудесно. Зоологическата и Генгера ще ни излизат без пари.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      http://novanews.novatv.bg/news/view/...D0%B2%D0%B0/И кво праим сега?
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        Hristian_Aleksiev написа:
        http://novanews.novatv.bg/news/view/2016/02/25/140403/%D0%BA%D0%B7%D0%BA-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0/И кво праим сега?
        Че те сега ли разбраха :D или някойспря да плаща.
        EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
        EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
        FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

        Коментар


          Еми аз лично в Бургас на изброените вериги спирам само да си напомпя гумите или да си измия стъклата.Предполагам,че всеки град си има някаква по-малка бензиностанциякоято предлага хубаво гориво на нормални цени.Не винаги са много по-ниски,но не са и по-високи(с малки изкл.).Мен тоя картел ми е ясен от много време ама вече ми писна на .......... и "протестирам" така.Ако им дадем слабо с личните си коли поне,защото съвсем да им се спре крана няма как, няма да е малко.Днес не ми се мисли в Айтос колко е било зле долу на Лукойла и другите по-малки бензиностанции ама за Лукойл ми е особено приятно!
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            http://novanews.novatv.bg/news/view/...D%D0%B8/Уау.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              нека !! Аз лично бих постъпил по същия начин никога няма да стъпя на друга бензиностанция ако отворят на марешки на пук на другите .
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                Ibiza написа:
                нека !! Аз лично бих постъпил по същия начин никога няма да стъпя на друга бензиностанция ако отворят на марешки на пук на другите .
                И аз в събота ще се завъртя до там за да кажа: " До горе" и после на разходка из Айтос, парка, Генгера...
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  Марешки в момента строи в Русе и Пловдив. Очкава се отваряне до няколко месеца........Очакваме да го пуснат и в София.

                  Коментар


                    Понеже нашата фирма в момента направи мостра на машина която ще се свърже със бензиноколонка и клиентите споменаха че еъв момента марешки внася гориво от чужбина на 100% защото във България са го отрязали навсякъде. И във София ще е много трудно да го допуснат има голяма корупция и мафия на високо ниво.
                    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                    Коментар


                      Ibiza написа:
                      Понеже нашата фирма в момента направи мостра на машина която ще се свърже със бензиноколонка и клиентите споменаха че еъв момента марешки внася гориво от чужбина на 100% защото във България са го отрязали навсякъде. И във София ще е много трудно да го допуснат има голяма корупция и мафия на високо ниво.
                      Марешки явно има ресурс и сигурност от вън. Няма, как да се развали картел тук при положение, че той ( картела) се захранва отвътре.И да си дойдем на думата. Вярвате ли, че Марешки е израснал сам до степен такава, че да бъде енергийно независим ??? Някой/и седи/ят зад него. Любопитен съм, въпреки, чене би трябвало да ме вълнува щом получавам/е от там - избор. А това е нещо много ценно за всяка здрава икономика.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Днес си направихме разходка до Жеравна и на връщане минахме през Марешки в Айтос.Много коли,много нещо.Нафта на 1,48,газ на 0,69,бенза към 1,60 май беше.За който не знае къде е-пътя за Руен точно до Мастерхаус.Дойде ми една мисъл покрай обстановката с картела и цените:-Какво е нещастие?-Да идеш на Марешки с пълен резервоар както бяхме и ние.Няма как да чакам на опашката за 10 лв,щото толкова щеше да събере

                        Коментар


                          Опс. ДЕГА в Манхатън още не е отворила, но пък таблото и светна с цени: Дизел 1,68 - без отстъпката е това, а чувам, че щераздават карти за такива.На Газпром днес имаше суматоха и предполагам, че след промоциите с кодовете ще смъкнатцената. Оживление на пазара за горива забелязвам в Бургас...Марешки им задиша във врата и мискинитениЙедни започнаха да се "актуализират". :P ...
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Много е 1,68 за новата,аз вчера сипах на лазурската на 1,60,с отстъпката дойде на 1,55.Мернах картата на друг зареждащ и беше на 10ст отстъпка,аз съм с 5ст

                            Коментар


                              Цените днес в ямболските бензиностанции, различни от големите вериги (по-долу на снимката).Интересното е, че въпреки тези цени по локалните бензиностанции, тези от големите вериги не свалят цените си.Така че не ми говорете, че Марешки бил разбил монопола с неговата 1 бензиностанция във Варна.В Ямбол има поне 4 бензиностанции, които продават на такива цени - с по 20-22 стотинки надолу от картела. И въпреки това ония не свалят.Хубавото е, че 2 от тия 4 продават горива на Ромпетрол, доказано качествени.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                Средни цени на горивата в България за 26 февруари 2016г. Бензин А95: 1,83лв./л Дизел: 1,76лв./л Пропан-Бутан: 0,83лв./л Метан: 1,48лв./кгАбе кви са тия "средни" цени, обявени от сайта fuelo?Някой да е виждал някъде цена, по-висока от обявената за "средна" цена на нафтата?!?Освен в Козлодуй, разбира се - тук е все още 1.77, поне толкова беше сутринта, като я загледах.Средната цена не трябва ли да е някакво число между най-скъпата и най-евтината?

                                Коментар

                                Working...
                                X