Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Даже на OMV е 0.74ст. в Благоевград
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      Пратиха ми код за отстъпка в Газпром ( без ограничения от зарежданията) до 29.02.2016 - 10 ст./л. за бензин и нафта и 7 ст./л/ за пропан-бутан. Някой ако иска да го ползва, няма проблем - кода е 1975697.

      Коментар


        Като гледам, всичко върви надолу, само метана не пада. Не мога да разбера до кога ще продължава да си стои на една и съща цена при положение, че незнам изобщо вече дали е конкурентен като цена на пропан бутана...
        Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

        Коментар


          Велико Търново - дизел - ЕКО - 1,73лв. / на Ромпетрол - 1,78лв.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            Днес по обяд на Газпром в Бургас - дизел на 1.76, но приготвяха смяната за 1.73.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              ntodorov написа:
              Днес по обяд на Газпром в Бургас - дизел на 1.76, но приготвяха смяната за 1.73.
              В Меден Рудник на Лукоил дизел:1.73, А95:1.78. Това днес по обяд.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                Вчера заредих 40 литра дизел при бракята у Македония за 80 стотинки литъра!Нема такъв кеф да караш нафта на цената на газта! :D
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  kiro_of_the_day написа:
                  Вчера заредих 40 литра дизел при бракята у Македония за 80 стотинки литъра! :D
                  Стига бе!На всяка тяхна бензиностанция ли е такава цената или само на определени?

                  Коментар


                    Бат’ Марешки опроверга газовата асоциация, че горивата ще падат с 2-3 стотинки надолу.Напротив. Щели да падат поне с 30 стотинки...А аз вече се сещам за края на 98 - ма, когато бенДзина беше 0,85 лв. , анафтата - 0,50 лв. за литър.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      naskobg написа:
                      kiro_of_the_day написа:
                      Вчера заредих 40 литра дизел при бракята у Македония за 80 стотинки литъра! :D
                      Стига бе!На всяка тяхна бензиностанция ли е такава цената или само на определени?
                      На бензиностанциите е по-скъпа - бях дал линк в тая тема по-нагоре...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        kiro_of_the_day написа:
                        На бензиностанциите е по-скъпа - бях дал линк в тая тема по-нагоре...
                        Това е линка, но те става ясно къде е толкова.http://fuelo.net/world/country/34

                        Коментар


                          Колега , на 0,80 лв. не им ли е червената нафта за селскостопански нужди. До колкото имам информация нея не я зареждат в колите и не е ли опасно ако те хванат.

                          Коментар


                            Днес мернах 1.65 лв./литър за дизел на Лукойл в Плевен, ама не бях пил кафе, та може и да лъжа...За сметка на това, няколко пъти видях 1.60 дизел и 1.65 бензин на една безименна бензиностанция вътре в града.http://fuelo.net/gasstation/id/2097?lang=bg
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              Вчера заредих на Дега нафта за 1,63 с отстъпката,иначе е 1,68

                              Коментар


                                ntodorov написа:
                                Бат’ Марешки опроверга газовата асоциация, че горивата ще падат с 2-3 стотинки надолу.Напротив. Щели да падат поне с 30 стотинки...А аз вече се сещам за края на 98 - ма, когато бенДзина беше 0,85 лв. , анафтата - 0,50 лв. за литър.
                                Може и да не паднат. Голяма част от варненци зареждат при конкуренцията на Марешки - монополистите и така подкрепят по-високите цени. Ще се блъска, блъска в борба с монопола човека и ако изравни цените с техните, аз поне ще го разбера - на ганю му е кеф да му е вътре и това не може да се промени. Тоя същия монопол защо не продава и в страната на 1,45 за дизел? Ми щото Марешки е само във Варна, разбира се...
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                                Коментар

                                Working...
                                X