Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Току-що във Виница, пред аптеката видях Fiat Linea с форумни ленти на номера СВ9968АХ.
    Един за всички, всички за мен

    Коментар


      Grande Punto на бул. Сливница, Лъвов мост със стикери отзад, поздрави !
      Fiat Bravo II 1.4 16v
      Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
      Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

      Коментар


        И аз преди час видях едно синьо Гранде Пунто. На АМ Струма,на голямото изкачване преди тунела в посока СФ. Имаше отзад стикерче и на страничен прозорец имаше нещо лепнато, което ми заприлича на стикер за ИталФеста
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          И аз преди час видях едно синьо Гранде Пунто. На АМ Струма,на голямото изкачване преди тунела в посока СФ. Имаше отзад стикерче и на страничен прозорец имаше нещо лепнато, което ми заприлича на стикер за ИталФеста
          Колега, ако си бил ти с черна Алфа 147 и ми свирна - поздрави! Късно усетих... Стикерчета за Италфеста сложих най-накрая, благодарско на Цвети!
          P.S. Между другото сега се сещам - за втори път се засичаме.
          Последна редакция от blue_coconut; 10.09.2017, 19:54.

          Коментар


            Да, точно. И аз късно ти видях маркировките, нито номера запомних, нито шофьора видях...за това свирнах на разминаване.
            П.П. И мен с фиата ме мъчи това изкачване. Горе има ограничение 110, а милата Брава зор със 100се качва.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              С 1.4 съм абонат на дясната лента, без значение дали е баир Добре си ме изпревари обаче, кога успя малкия форумен стикер да ми видиш, кога успя да поздравиш..

              Коментар


                Абе аз съфорумници от Русе имам ли? Никъде не съм виждал хора със стикери из града. Фиати бол ама съфорумници?
                Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                Коментар


                  Ела някоя неделя на среща със синия кокос на по кафе, че последно време намаляха фиатите на срещите...хах
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Ела някоя неделя на среща със синия кокос на по кафе, че последно време намаляха фиатите на срещите...хах
                    Синият кокос докладва - досега не се е появявал с Голямата синя точка на среща (само на Италфест 2016), но мисли да поправи тази грешка
                    Ако и другите колеги ходят на срещите с алфи, нищо чудно, че фиатките са малко..

                    Коментар


                      аз ходя временно с голф. ама такъв е живота
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Ей и 2рия голфаджия в форума :D
                        this

                        Коментар


                          бъркаш призвание и принуда
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Базикам се аз даже се учудвам на VW събора как BMW се престраши да се мерне камоли да стой паркирани до най хубавите VW :D
                            this

                            Коментар


                              blue_coconut написа: Преглед на мнението
                              С
                              Ако и другите колеги ходят на срещите с алфи, нищо чудно, че фиатките са малко..
                              Някои ходят с Ланчи, други даже със Ситроени
                              А за Хонди, Нисани и разни други даже няма да споменавам
                              Видях една форумна Марея тия дни, ама нищо не запомних
                              Беше в Сливен, със СН номер, с голям стикер на задното стъкло. Не запомних даже цвета на колата.

                              Коментар


                                Варненска марейка 2725 в Русе до мосю бриколаж. Последните буквички не ги помня все пак шофираме, а не разглеждаме. Нямаше и стикери ( И аз още нямам ).
                                Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                                Коментар

                                Working...
                                X