Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера през деня. По скоро около 15 в Света Троица уличката зад енергото светло сиво пунтo МК2 с кръгъл стикер. регистрацията ако не ме лъже паметта ВР 4909 или подобно.Поздрави, колата беше идеално чиста отвътре :D
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      Ewing написа:
      Вчера през деня. По скоро около 15 в Света Троица уличката зад енергото светло сиво пунтo МК2 с кръгъл стикер. регистрацията ако не ме лъже паметта ВР 4909 или подобно.Поздрави, колата беше идеално чиста отвътре :D
      Този същия Фиат го видях и аз м/у Кауфланд и Дензел. Карах зад него, после до него, но нещо не ми отрази ситроена, въпреки че е брандиран със стикери отвсякъде.
      Един за всички, всички за мен

      Коментар


        presinka написа:
        Ewing написа:
        Вчера през деня. По скоро около 15 в Света Троица уличката зад енергото светло сиво пунтo МК2 с кръгъл стикер. регистрацията ако не ме лъже паметта ВР 4909 или подобно.Поздрави, колата беше идеално чиста отвътре :D
        Този същия Фиат го видях и аз м/у Кауфланд и Дензел. Карах зад него, после до него, но нещо не ми отрази ситроена, въпреки че е брандиран със стикери отвсякъде.
        Дано чете тука и да си признава кой/коя е
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          Ewing написа:
          presinka написа:
          Ewing написа:
          Вчера през деня. По скоро около 15 в Света Троица уличката зад енергото светло сиво пунтo МК2 с кръгъл стикер. регистрацията ако не ме лъже паметта ВР 4909 или подобно.Поздрави, колата беше идеално чиста отвътре :D
          Този същия Фиат го видях и аз м/у Кауфланд и Дензел. Карах зад него, после до него, но нещо не ми отрази ситроена, въпреки че е брандиран със стикери отвсякъде.
          Дано чете тука и да си признава кой/коя е
          Ако не се лъжа колегата е чисто нов във форума и стикера му е от неделя. И химикалката също
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            Това е колегата Miroslav-punto. Чудя се кой му е дал стикер и химикалка и аз да си поискам
            Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
            Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

            Коментар


              Днес към 14 ч. на ул. "Костенски водопад", синьо Пунто РК 8839 ВА.Да си признава бързо!
              Един за всички, всички за мен

              Коментар


                Епа, мен как никой не ме видя миналия петък, когато бях задръстил половин Бургас на кръговото за София?
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  Днес слетобяд освирках за поздрав една крома в Козлодуй, беше с голям стикер на задното стъкло, ако е колега от форума да не ме псува беше да го поздравя

                  Коментар


                    Е ъая Крома ако не е Дидо....си го режа на половина
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      [quote=Kay_]....си го режа на половина
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        Дам, там има и други Кроми. Дидо ги е облепил всичките с големите стикери и чака някой да клъвне. К’во ша прайш сега с тия жалки 20 см, дето ще ти останат просто не знам
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          Вчера на обяд,тъмно сива Крома СА 7204...на магистралата за Пловдив,поздрави колега,голяма бегачка е тази машина
                          EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                          EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                          FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                          Коментар


                            sportakus написа:
                            Днес слетобяд освирках за поздрав една крома в Козлодуй, беше с голям стикер на задното стъкло, ако е колега от форума да не ме псува беше да го поздравя
                            Ами аз бях.Видях те и се усетих, че ще е някой от форума. Бях с една колежка и тя вика "Тоз що свири" - викам "Сигурно е някой от форума" (Спасихме на Kay_ половината )

                            Коментар


                              slonikon написа:
                              Дам, там има и други Кроми. Дидо ги е облепил всичките с големите стикери и чака някой да клъвне. К’во ша прайш сега с тия жалки 20 см, дето ще ти останат просто не знам
                              Ами аз знам за още 2 форумски - едната е на човек от форума, а другата е на един колега, който аз навих да си я купи, и каза, че се бил регистрирал тук.Но стикери нямат.Има и още няколко Кроми. Поне още 3 тукашни знам.

                              Коментар


                                Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Минах метър
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X