Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мене пък никой не ме засича :D
    FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
    FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
    FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

    Коментар


      krasio_79bs написа:
      stilo_new написа:
      Ами аз влизам във форума, ама нямам никакви стикери, а няма от къде да си взема, въпреки че искам. Така че не ме забелязват.
      Хубава работа. Ако наистина си от Бургас ми се обади в понеделник и ще те оборудвам със стикер и форумски ключодържател. 0885082283-Красимир
      Хубава работа Krasio, ама и аз не съм оборудван със стикер Да взема ли и аз да ти се обадя?!
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        И таз добра! Обаждайте се,аз нали за това съм дал телефон. В темата за стикерите също съм писал, а мълчите и не се обаждате.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          Predatorsi написа:
          white_shark написа:
          Колегата със светло сивото Стило комби и голям стикер отзад,с който се засякохме днес на обяд по пътя към Бургас от разклона за Българово ако пише тук и чете темата може да ми пише на ЛС да ми каже как мога да си получа клипчето,което засне жена му,че ми е интересно да се видя отстрани в движение.Аз бях с кафевия Москвич
          Москвича с двуцветна каросерия ли е? Че днес към 6 и нещо засякох един такъв на юагистрала Тракия и много му се изкефихме с жената... Ако си бил ти:ЕВАЛЛА за колата! ПП:Аз съм със тъмно сиво Стило комби, ама все не остава време да си залепя стикера отзад...
          Не моя е тъмно кафяв едноцветен.Имахме национален събор на Клуб Москвич на 29,30 и 31 юни в Нареченски бани.Най-вероятно човекът,когото си видял се е прибирал от събитието
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            white_shark написа:
            Predatorsi написа:
            white_shark написа:
            Колегата със светло сивото Стило комби и голям стикер отзад,с който се засякохме днес на обяд по пътя към Бургас от разклона за Българово ако пише тук и чете темата може да ми пише на ЛС да ми каже как мога да си получа клипчето,което засне жена му,че ми е интересно да се видя отстрани в движение.Аз бях с кафевия Москвич
            Москвича с двуцветна каросерия ли е? Че днес към 6 и нещо засякох един такъв на юагистрала Тракия и много му се изкефихме с жената... Ако си бил ти:ЕВАЛЛА за колата! ПП:Аз съм със тъмно сиво Стило комби, ама все не остава време да си залепя стикера отзад...
            Не моя е тъмно кафяв едноцветен.Имахме национален събор на Клуб Москвич на 29,30 и 31 юни в Нареченски бани.Най-вероятно човекът,когото си видял се е прибирал от събитието
            Малко ще съм офф. Имах един колега в университета от Плевен, който с баща си са големи фенове и имат сигурно 10 Москвича. Когато бяхме студенти, ходеше по съборите с един жълт осмак...ама мн хубав. Момчето се казва Георги, но всичките му приятели му викат Джони. Познаваш ли го?
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Да се чувства поздравен колегата със черното пунто на сливница около 9 часа беше(понеделника) аз бях със едно 307 кабрио
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                Господин тариката със синьо Браво CA3235HA с внимание ПОЛИЦЕЙСКИ СТИКЕР който днес в Орландовци направи десен завой от лявата лента НА ЧЕРВЕНО да се чувства "поздравен"!
                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                Коментар


                  Днес пред мол Сердика, русенска Брава 1520 или нещо подобно. Караше жена.

                  Коментар


                    coolboby написа:
                    Днес пред мол Сердика, русенска Брава 1520 или нещо подобно. Караше жена.
                    Това е Ина (Inessita).

                    Коментар


                      Мареа комби СА4497 или нещо подобно. Видях го към 19:30 на Н.Мушанов
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Kay_ написа:
                        white_shark написа:
                        Predatorsi написа:
                        white_shark написа:
                        Колегата със светло сивото Стило комби и голям стикер отзад,с който се засякохме днес на обяд по пътя към Бургас от разклона за Българово ако пише тук и чете темата може да ми пише на ЛС да ми каже как мога да си получа клипчето,което засне жена му,че ми е интересно да се видя отстрани в движение.Аз бях с кафевия Москвич
                        Москвича с двуцветна каросерия ли е? Че днес към 6 и нещо засякох един такъв на юагистрала Тракия и много му се изкефихме с жената... Ако си бил ти:ЕВАЛЛА за колата! ПП:Аз съм със тъмно сиво Стило комби, ама все не остава време да си залепя стикера отзад...
                        Не моя е тъмно кафяв едноцветен.Имахме национален събор на Клуб Москвич на 29,30 и 31 юни в Нареченски бани.Най-вероятно човекът,когото си видял се е прибирал от събитието
                        Малко ще съм офф. Имах един колега в университета от Плевен, който с баща си са големи фенове и имат сигурно 10 Москвича. Когато бяхме студенти, ходеше по съборите с един жълт осмак...ама мн хубав. Момчето се казва Георги, но всичките му приятели му викат Джони. Познаваш ли го?
                        Георги Василев? Баща му е автомонтьор (или поне беше)? За него ли става на въпрос, щото аз го познавам.
                        Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                        ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                        ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                        Коментар


                          .

                          Вчера към 19.00 ч. с една Крома чаках в задръсването на Цариградско шосе
                          Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                          EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                          EX.Fiar Ritmo 105TC

                          Коментар


                            Кой кара тази Мареа ? София, бул. Ситняково, пресечката с Оборище.
                            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                            Коментар


                              Вчера две попадения първо по обяд черно браво срещу сградата на нова тв а привечер на панчарево на заведението лодките червено тунинговано браво стикера беше на предния прозорец
                              FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                              FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                              FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                              Коментар


                                Поздрави на колегата или колежка не знам . Във надежда в близост до ромпетрола паркира черно пунто със номер 2688 нещо такова със бели лаисни и малък стикер на задния прозорец
                                Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                                Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                                Коментар

                                Working...
                                X