Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо 7747 или нещо такова беше, преди около половин час го задминах на околовръстното.

    Коментар


      chaveto написа:
      Типо 7747 или нещо такова беше, преди около половин час го задминах на околовръстното.
      Това е старата ми кола но този не влиза в форума...
      FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
      FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
      FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

      Коментар


        Ами аз влизам във форума, ама нямам никакви стикери, а няма от къде да си взема, въпреки че искам. Така че не ме забелязват.

        Коментар


          stilo_new написа:
          Ами аз влизам във форума, ама нямам никакви стикери, а няма от къде да си взема, въпреки че искам. Така че не ме забелязват.
          Ми като влизаш, чети и по другите теми, и много бързо ще имаш.Сега пак ли се правя на мод?
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            stilo_new написа:
            Ами аз влизам във форума, ама нямам никакви стикери, а няма от къде да си взема, въпреки че искам. Така че не ме забелязват.
            Хубава работа. Ако наистина си от Бургас ми се обади в понеделник и ще те оборудвам със стикер и форумски ключодържател. 0885082283-Красимир
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              Благодаря за инфо-то.

              Коментар


                TopnegoTo написа:
                Кой е колегата с черно Браво 8883? Беше паркирал пред блока ми днеска към 4. И преди това към 2:30 колегата BANKOV засечен до Бизнес парк София.
                Значи си засяка GBANKOV и SBANKOV ако не сме те изпреварили значи не е имало тате гони тая кола
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  S_BANKOV написа:
                  TopnegoTo написа:
                  Кой е колегата с черно Браво 8883? Беше паркирал пред блока ми днеска към 4. И преди това към 2:30 колегата BANKOV засечен до Бизнес парк София.
                  Значи си засяка GBANKOV и SBANKOV ако не сме те изпреварили значи не е имало тате гони тая кола
                  Така се изпреварва то Стило 1.9 със 115 магарета.. още повече когато си паркирал и не си бил в колата! :D
                  Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                  ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                  ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                  Коментар


                    Снощи на бул. "Драган Цанков" в посока към центъра черно Bravo с рег.№ CA 4586 KT.
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      Re: Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

                      тъмно зелена мареа комби софииска с голям стикер отзад на кауфланд хаджи димитър 30.05.2015 колегата беше с червени дрехи

                      Коментар


                        Снощи забелязан колега с малкия стикер на задното стъкло.
                        Прикачени файлове
                        Фиат Типо 1.4 2017г.

                        Коментар


                          Колегата със светло сивото Стило комби и голям стикер отзад,с който се засякохме днес на обяд по пътя към Бургас от разклона за Българово ако пише тук и чете темата може да ми пише на ЛС да ми каже как мога да си получа клипчето,което засне жена му,че ми е интересно да се видя отстрани в движение.Аз бях с кафевия Москвич
                          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                          Коментар


                            white_shark написа:
                            Колегата със светло сивото Стило комби и голям стикер отзад,с който се засякохме днес на обяд по пътя към Бургас от разклона за Българово ако пише тук и чете темата може да ми пише на ЛС да ми каже как мога да си получа клипчето,което засне жена му,че ми е интересно да се видя отстрани в движение.Аз бях с кафевия Москвич
                            Москвича с двуцветна каросерия ли е? Че днес към 6 и нещо засякох един такъв на юагистрала Тракия и много му се изкефихме с жената... Ако си бил ти:ЕВАЛЛА за колата! ПП:Аз съм със тъмно сиво Стило комби, ама все не остава време да си залепя стикера отзад...
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              Вчера на пистата в Калояново - Jimy Yavor.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                Вчера, между Бургас и Сарафово бяло Пунто 2 КН.... . Аз бяха с неуДачията.
                                Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                                Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                                ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                                Коментар

                                Working...
                                X