Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1993 с оранжеви джанти и малък надпис ФФБ, преди ОМВ в локалното на Цариградско
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      Днес на обяд оранжева Фият Идеа с малък стикер на задното стъкло номера не видях,на околовръстното,след Икеа.Колегата зави към Симеоновско шосе,светках,свирках никаква реакция.Да се чувства поздравен
      EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
      EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
      FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

      Коментар


        Вчера почти цял ден се виждахме с Airfan. И колата му видях, но нямаше начин за снимки.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          Сутринта сиво браво с тх регистрация зави от осми приморски, а преди двадесет минути едно сиво браво във възраждане вдигнато за ремонт отзад. Колетата ме загледа бях маскиран като детска количка.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Днес по АМ Тракия на излизане от Бургас, първо ми свирна като за поздрав бургаско Стило и ме изпревари. Не видях стикери. Малко след това ме изпревари пак бургаско Браво, тъмно синьо, с малък стикер на задното стъкло, долу в ляво. Номерът беше нещо от сорта на А 0811 или подобно.

            Коментар


              На няколко пъти засичам бяло Пунто 2,с малко стикерче отзад на стъклото до чистачката,с бургаска рег. и управлявано от жена...май 84 бяха първите цифри на номера А онзи ден в Поморие в един двор видях бордо Типо също с малък стикер на предното стъкло.Както и едно черно Браво с голям стикер...3166 или нещо такова
              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

              Коментар


                Immortal написа:
                Днес по АМ Тракия на излизане от Бургас, първо ми свирна като за поздрав бургаско Стило и ме изпревари. Не видях стикери.
                Разкрит е този със Стилото... (той сам си призна). Дянко, поздрави!

                Коментар


                  Поздрави на колежката с Punto EVO номер 0435 или нещо от този род и малък стикер горе в ляво на задното стъкло..Днес по обяд на подбалканската преди с.Буново посока София.Свирках,святках ,но не знам дали разбра защо.
                  EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                  EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                  FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                  Коментар


                    dimovdimitar написа:
                    Поздрави на колежката с Punto EVO номер 0435 или нещо от този род и малък стикер горе в ляво на задното стъкло..Днес по обяд на подбалканската преди с.Буново посока София.Свирках,святках ,но не знам дали разбра защо.
                    Не е разбрала щото колата е моя и съм й дал коата докато ме няма. Шашнал си гаджето :D
                    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                    ...and justice for all

                    Коментар


                      Миналата седмица на Св.Нвделя Мареа СВ2021 и онзи ден в Младоат на посолатвата към 22:30 сиво пунто с голям пернишки стикер.
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        AdViSoRa написа:
                        dimovdimitar написа:
                        Поздрави на колежката с Punto EVO номер 0435 или нещо от този род и малък стикер горе в ляво на задното стъкло..Днес по обяд на подбалканската преди с.Буново посока София.Свирках,святках ,но не знам дали разбра защо.
                        Не е разбрала щото колата е моя и съм й дал коата докато ме няма. Шашнал си гаджето :D
                        Извинявам се колега
                        EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                        EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                        FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                        Коментар


                          Често на бензиностанция Еко на бул."Н.Вапцаров" виждам спряло вечер едно сиво Punto GT с Италианския флаг на тавана и рег. № СА 2218 НК.P.S.: Има голям стикер на форума на задното стъкло.
                          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                          Търси се..

                          Коментар


                            Кой е колегата с черно Браво 8883? Беше паркирал пред блока ми днеска към 4. И преди това към 2:30 колегата BANKOV засечен до Бизнес парк София.
                            Прикачени файлове
                            Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                            ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                            ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                            Коментар


                              Тази не е форумна от много време
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Туко що в симеоново до виенската сладкарница браво бордо с номер ЕН8837ВВ и голям пернишки стикер .Поздрави :D
                                FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                                FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                                FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                                Коментар

                                Working...
                                X