Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сребриста Крома на бул. Илианци към 17:15 СА 6831...Колегата да чувства поздравен

    Коментар


      Брава 1250 днес към 12:10 пред националния стадион мисля,че беше Оги!Поздрави!
      1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
      2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

      Коментар


        Понеже, тия дни, доста скитосвам по работа из Сф, та днес. Две попадения.1: В Овча Купел, пред блок 404, светло соньо Браво СА6395, с голям стикер на задното стъкло и готини Жанти.2: На кръстовището на пазара на Красно село, пак същия цвят Браво с номер СА8302РВ с малко стикерче и лайсна на номера. Колегата зави по Борис посока центъра. Бях с един умрЕл Форд и не ми се бипкаше. Иначе карахме един до друг Поздрави
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          Kay_ написа:
          2: На кръстовището на пазара на Красно село, пак същия цвят Браво с номер СА8302РВ с малко стикерче и лайсна на номера. Колегата зави по Борис посока центъра. Бях с един умрЕл Форд и не ми се бипкаше. Иначе карахме един до друг
          Е не ме ли позна
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            nikolce написа:
            Kay_ написа:
            2: На кръстовището на пазара на Красно село, пак същия цвят Браво с номер СА8302РВ с малко стикерче и лайсна на номера. Колегата зави по Борис посока центъра. Бях с един умрЕл Форд и не ми се бипкаше. Иначе карахме един до друг
            Е не ме ли позна
            Дааа, бе , вярно...Имаше и пасажер с теб и ти беше с половин кола пред мен и само в гръб те гледах.хаха Извинявай
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Зелено Пунто 1 с рег.N. СН 7314 КК - в Сливен на паркинга на голямата Билла - вчера по обяд.Доста поседяхме там, но явно колегата работи наблизо и ползва паркинга...

              Коментар


                Днес сутринта на кръстовището до Терминал 1 на летище София на едно Браво 9488 свирках. Поздрави ме колегата .
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  До ден днешен съм виждал само двама колеги, ама за мен е обяснимо. Чудно ми е, що мен никой не ме вижда?
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    Чувствай се видян - тази снимка аз съм я правил :D
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      И аз в Пловдив много рядко засичам коли със стикери или някой мен да ме види, а има доста пловдивчани във форума.Няколко пъти мяркам един червен Абарт 500 да джитка из Пловдив, на някой от форума ли е?
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        M5kov написа:
                        Чувствай се видян - тази снимка аз съм я правил :D
                        Тва виждане не се брои! Благодарности за фотката.
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          Поздрави на Банков и на колегата със светло сивата Крома, пътуващи към Русе
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Май с gamma бяхме кола до кола в задръстването към Трапезица към 1-2 днес.
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              Вчера 28.02 на "Тракия" Мареа комби КН0449 с големия стикер отзад. Колегата да се чувства поздравен
                              Play Golf ,but not drive golf!!!
                              Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                              C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                              Коментар


                                sa6obravoto написа:
                                И аз в Пловдив много рядко засичам коли със стикери или някой мен да ме види, а има доста пловдивчани във форума.Няколко пъти мяркам един червен Абарт 500 да джитка из Пловдив, на някой от форума ли е?
                                Теб често те виждам на "Братя Бъкстон" 120 в Пловдив
                                00' Bravo 105 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X