Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бракуване на автомобил 2014

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бракуване на автомобил 2014

    Колегите, какво е нужно за отписането на автомобил в КАТ?Автомобила ще се съхранява в частен двор, не е купен от фирма за скрап.До колкото знам трябва да се упомене само, че се съхранява в частен имот и толкова, ама на един колега му правят мизерии в КАТ София и му искат бележка за брак, която се издава само от съответните фирми
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Аз не съм сигурен, но мисля, че бележка искат, ако се сменя двигателя на колата. Иначе за бракуване, отиваш с документите, дупчат ти талона и толкова. Поне така стана с една кола, която бракувахме преди 5 години в Ямбол. Може и да лъжа, но такъв спомен имам.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Сваляш номерата и с тях и 2-та талона отиваш в КАТ в сградата за актовете. Нареждаш се на 2-3-те гишета, които са в ляво на входа. Като ти дойде реда казваш, че си за сваляне от отчет/т.е. бракуване/. Ако нямаш протокол за брак, лелката ти казва да напишеш на 1 от бланките на гърба, че МПС-то е в частен имот и това е!
      AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
      AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
      FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

      Коментар


        #4
        TRENDi написа:
        Сваляш номерата и с тях и 2-та талона отиваш в КАТ в сградата за актовете. Нареждаш се на 2-3-те гишета, които са в ляво на входа. Като ти дойде реда казваш, че си за сваляне от отчет/т.е. бракуване/. Ако нямаш протокол за брак, лелката ти казва да напишеш на 1 от бланките на гърба, че МПС-то е в частен имот и това е!
        Благодаря за изчерпателният отговор!Явно ши..... лелка не е била в настроение
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар

        Working...
        X