Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за покупка на телефон

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте колеги, да ползвам темата.Съпругата имаше вчера рожден ден и от доста време "мърмори", че иска нов телефон, преди малко гледах рекламата на технополис за телефон Леново А536 за 239лв, тЪ питането ми е има ли по добър вариант за телефон с тези характеристики и на тази цена, ако не да се мятам и направо да го взимам ?http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...536-DUAL-BLACK
    punto HGT

    Коментар


      #17
      didich написа:
      Здравейте колеги, да ползвам темата.Съпругата имаше вчера рожден ден и от доста време "мърмори", че иска нов телефон, преди малко гледах рекламата на технополис за телефон Леново А536 за 239лв, тЪ питането ми е има ли по добър вариант за телефон с тези характеристики и на тази цена, ако не да се мятам и направо да го взимам ?http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...536-DUAL-BLACK
      Направо го вземай
      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

      Коментар


        #18
        За тези пари става, само да не й е прекалено голям.Погледнете и Motorola Moto E в Техномаркет:http://www.technomarket.bg/products/...hiteЛично за мен, единствения й недостатък е, че няма светкавица, която да ползвам за фенерче, иначе е супер телефон.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          didich написа:
          Здравейте колеги, да ползвам темата.Съпругата имаше вчера рожден ден и от доста време "мърмори", че иска нов телефон, преди малко гледах рекламата на технополис за телефон Леново А536 за 239лв, тЪ питането ми е има ли по добър вариант за телефон с тези характеристики и на тази цена, ако не да се мятам и направо да го взимам ?http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...536-DUAL-BLACK
          Аре да и е честит рожденния ден, а аз вчера дори и обещания термос не получих Готин е телефона, СОК 1 е много доволен от него.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #20
            СОК 1 не си ли взе S850/860 ? За тея пари естествно че има какво да си вземеш, което да е по-добро, както като параметри, така и като цена за същите параметри. Ама ако държиш да е от България - вземай тоя. Иначе аз си поръчах от Пандата един с такива параметри за 110 $, даже не е с такива, а е с по-добри - екранът му е 1280Х720, процесорът му е тоя 8-ядрения на 1.4 дето е, иначе пак е 1 РАМ / 8 РОМ. Недостатък - 3Ж-то му е на 850 и 2100 мегахерца, а не на 900 / 2100.Според мен не си заслужава да вземаш евтин телефон от тук, защото хем е евтин и долнопробен, хем те товарят едни 50-60 лева ей така, за цвят. За телефон до 200 лева - вземаш някой китаец, ръчкаш 1 година и ако още е читав - продаваш го и вземаш следващия, или направо хвърляш, да не те е яд. От тук има смисъл само ако е по-скъп модел, заради евентуалната гаранция.Ред.: В момента Леново S850 е 170 $ в Пандата. На тоя фон - А536... 240 лв...Ред. 2: Нещо съм се поизхвърлил с екрана. Гледах толкова модели, че вече почнах да ги мешам. Ето ЛИНК към модела. qHD му е екранът, а процесорът му е на 1.7, ама е със силна батерия по данни.

            Коментар


              #21
              А-а-а Оги, какво стана с лозунга за купуването на български стоки и услуги... Подкрепяш вносителя, който поддържа магазини, в които работят хора и т.н Така подкрепяш китаеца...

              Коментар


                #22
                ogi28b написа:
                СОК 1 не си ли взе S850/860 ? ...
                S860 си взех. Слави нещо се е объркал.
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар


                  #23
                  Не се сещам за произведена същата или подобна стока в България, за да си я купя от тук. А подобна, произведена на друго място и само транспортирана до тук, и на двойна (примерно) цена - няма как да си купя, нито който и да е нормален човек. Понеже ми дойде поръчката, та да напиша някой отзив - тук за подобни телефони се искат 300 лева и нагоре. Няма как да стане. Този ми излезе около 165 лева. А GPS-а му е покъртителен! Намирам се в панелна стая на предпоследен етаж, включвам го за първи път и след 4 секунди имаше позиция, чак не ми се вЕрваше.

                  Коментар


                    #24
                    А-серията на Леново е най-скапаната. Търси нещо да е от другите серии-S, P, К. Ако не ти се чака с доставка от братски Китай, в OLX излизат добри предложения.Актуална тема за избор на телефон - тук - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...аторски екип на fiat-bg.org
                    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                    Коментар

                    Working...
                    X