Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колесар или платформа- цена ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колесар или платформа- цена ?

    Здравейте колеги, за втори път на връщане от морето колата ни оставя на пътя.В момента е в Ямбол не е в движение- дупка в блока / ще ме извините ако не съм го написала правилно ,но съм жена /. Ако ще я ремонтираме предпочитаме да е тук в София, но не знам каква ще е цената за докарването.Колата е Фиат Мултипла. Моля , ако някой знае цени да ми напише.

    #2
    Според мен трябва да е на договаряне все пак това са 300 км и до колкото помня на патна помощ извън града цената беше 3,4лв на км.
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Пътната помощ си е цифра...изобщо не я коментирам.

      Коментар


        #4
        Ако е дупка в блока не си струва да се прави. Трябва нов блок и ще излзезе доста пари. Е зависи и коя мултипла е все пак, но ако е старатата....
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Ива хвален сервиз в Ямбол. Вярвам, че ще ви е много по-изгодно ако ще се прави, да е в този сервиз и да си я дократе на ход. Имаше преди колеги, които ходиха до Ямбол от Сф специално заради този сервиз, пък вие и без това сте там.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            До колкото прочетох Мултиплата е метанова, тоест 1.6.Блока е същия като при Браво/Брава/Мареа, така, че намирането на такъв е лесна работа.Дано все пак проблема да е в някоя от тапите.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              кола

              Има двигатели за части може да се смени на място в сервиза на Христо или другия как му беше името
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Колесарите май ги забраниха и си трябва пътна помощ или платформа. Пътна помощ която е на споразумение може да ти излезе към 200лв. Поне за толкова прибраха един автомобил в близост до вашия.

                Коментар


                  #9
                  Re: колесар или платформа- цена ?

                  ravi написа:
                  Здравейте колеги, за втори път на връщане от морето колата ни оставя на пътя.В момента е в Ямбол не е в движение- дупка в блока / ще ме извините ако не съм го написала правилно ,но съм жена /. Ако ще я ремонтираме предпочитаме да е тук в София, но не знам каква ще е цената за докарването.Колата е Фиат Мултипла. Моля , ако някой знае цени да ми напише.
                  Аз ходех да си правя Фиат-а в Ямбол, ти ще го возиш до тук...Там има добър сервиз, на който може да си довериш колата.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички отговорили.Аз вчера като бяхме не пътя изобщо не знаех за въпросният сервиз за да я издърпаме директно до там и да сме наясно какъв точно ремонт е нужен и на каква цена.Дали има смисъл да се ремотира...това е въпросът.

                    Коментар


                      #11
                      Според мен има. Блока не е скъп, а и не вярвам за смяната да искат някаква космическа сума. 300-400 лв. и си в играта.В това състояние трудно ще й вземеш над 1000 лв., а и за нова кола разходите не са малко.
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        ravi написа:
                        Благодаря на всички отговорили.Аз вчера като бяхме не пътя изобщо не знаех за въпросният сервиз за да я издърпаме директно до там и да сме наясно какъв точно ремонт е нужен и на каква цена.Дали има смисъл да се ремотира...това е въпросът.
                        Само ти можеш да си отговориш дали има смисъл от ремонт. Ако им, зависи от финансовото ти състояние. По принцип е перфектен момент да си купиш нова и свястна кола, аз на тези ремонти вяра им нямам....
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Аз така прибирах колата от Бяло къмане на платформа, и шофьора беше наш човек и разтоянието е малко но пак ми взе 200лв. Блок ще намериш за 80-100лв. че даже и за по малко че основно ги купуват в надин.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            Молба към колегите от Ямбол - някой има ли познат , който може да превози повредената кола от Ямбол до София и за какви пари?

                            Коментар


                              #15
                              В Ямбол има много добър сервиз на Фиат - защо не я ремонтират там - ще си спестиш космическата сума да я пренасяш? П.П. Виждам, че Lane Staley ме е изпреварил
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X