Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за складов софтуер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръка за складов софтуер

    Знам, че има доста хора, които работят със складов софтуер.Моля да ми препоръчате такава програма, която да има възможност за мобилна търговия/склад. Набелязал съм Микроинвест склад phone с телефони с Nokia с Windows phone. Не намирам никакви отзиви за нея. Утре ще се обадя да си уговоря среща, за да ми направят презентация.Интересуваме програма за мобилно устройство, чрез което да може да се проверява наличност по име/код в мобилния и централния склад и да може да издава стокови разписки.Ако имате впечатление за тази програма на Микроинвест или подобна ще бъда благодарен, ако споделите.

    #2
    Конкретно за микроинвест-а от 0-10 дават 5,5. Препоръчвам ти да си качиш складовата програма на сървър на който да има виртуални машини и посредством vnc ще се закачаш на сървъра да си проверяваш наличности и прочие. По този начин не си ограничен от OC на мобилното устройство андроид , уиндолс мобиле и т.н. Ако споделиш какво по конкретно ще водиш на отчет(ел.компоненти ,авто части , хранителни продукти и т.н.) мога да ти препоръчам и програма.
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #3
      има и за андроид микроинвест но не знам какво прави но може да се пита.....
      типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
      хюндай акцент 1.5 CNG
      киа каренс +метан

      Коментар

      Working...
      X