Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Фейсбук?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Фейсбук?

    Имам следния проблем:Във Фейсбук съм си написал къде работя, като съм указал да е видно "само за приятели".И си е така. В самия ФБ местоработата ми е видна само за приятели.Обаче, когато коментирам някоя статия някъде в друг сайт (например сайта на "24 часа") през фейсбук профила ми, там се изписва както името ми, така и къде работя (като е видно за всички). Пък аз не ща да се вижда...Из всички възможни настройки рових, не мога да се справя.Ако някой знае - да помага.

    #2
    Дидо, ползвай Фейсбук не повече от веднъж седмично и всичко ще се оправи... Гарантирам Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #3
      Веднъж на час, или веднъж на месец - проблемът си стои

      Коментар


        #4
        Трябва да зададеш опцията "Приятели освен познати". Ако зададеш "Приятели", то ще го виждат и приятелите на твоите приятели, които на теб може и да не са ти приятели. Егати обяснението...

        Коментар


          #5
          Че то като не се вижда всичко, какъв Фейсбук е? Нали това е смисъла на тефтерсурата - да показваш колко си добре, че и подкрепено със снимки Все още нямам профил във Фейсбук, нямам и желание да имам, а телефона ми е с черно-бял дисплей и може да изпраща и смс! Имам и друг, с цветен дисплей и даже интернет, но си е дълбока резерва. Ама то да ползваш интернет през телефон, си е същото, както да тръгнеш на автотуризъм с картинг, пък колкото и екстри да има.
          Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

          Коментар


            #6
            Предполагам, че съгласявайки се да публикуваш през социалната приставка за Фейсбук на даден сайт, се приема, че си се съгласил част от личната ти информация от ФБ да стане видима и за потребителите на сайта, в който публикуваш. И в тази връзка предполагам, че нищо не може да се направи по въпроса.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              Предполагам, че съгласявайки се да публикуваш през социалната приставка за Фейсбук на даден сайт, се приема, че си се съгласил част от личната ти информация от ФБ да стане видима и за потребителите на сайта, в който публикуваш. И в тази връзка предполагам, че нищо не може да се направи по въпроса.
              Да де! Съгласил съм се ЧАСТ от информацията да е видима.А в случая говорим за информация, която съм казал, че не трябва да е видима за други, освен познатите ми.А тя въпреки това е видима.И моля да пишете само по темата. Да не влизам в модераторската си роля.Не съм ви питал дали да ползвам ФБ или не!Задал съм конкретен въпрос и очаквам някой, който може да ми предложи някакво конкретно решение, да го направи.Знам, че ако си затрия профила ще си реша проблема, но засега това не стои на дневен ред.

              Коментар


                #8
                Съгласил си се част от информацията ти да е видима за всички във ФБ. Когато обаче пишеш в друг сайт, използвайки регистрацията си във ФБ, вероятно влиза в сила друго споразумение, което те прави нещо като приятел на потребителите на съответния сайт. Това разбира се са само предположения, но не виждам друго обяснение. Дай линк към дадено мнение в тоя сайт, в който се появява местоработата ти, за да разнищим случая.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Ами ето примерно този долу на снимката.Вижда се как на коментара пише освен името на коментиращия, и къде работи.И при мен се получава така.А иначе във ФБ това го виждат само приятелите ми.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Имах предвид линк към твое мнение, за да видим дали наистина се вижда местоработата ти, или само ти я виждаш. И вероятно си проверил, но ако не си, погледни и опцията на профила си във ФБ "Преглед като Public", за да си сигурен какво виждат и тези, които не са ти приятели.Но все едно - приемам, че си направил възможните проверки и че е така, както казваш. И тогава единственото възможно обяснение е моето или нещо подобно, написано на N-та страница на споразумението, с което се съгласяваш при регистрация във ФБ.П.П. На въпросната дама, чието мнение си снимал, местоработата й е видна за всички във ФБ. Намерих профила й - виждам местоработата й.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Проблемът е разрешен.Благодаря на snake.Оказа се, че проблем всъщност няма.

                      Коментар

                      Working...
                      X