Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде сте служили ? (за казармата иде реч)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Malone написа:
    Ама ти си си такъв бе ... наборе. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    А-ааа, динозавър, динозавър, ама хич не се давам на по-младите. Ей го на- хващам лоста и той сам прави коремното около мен...като в казармата. :D
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      ntodorov написа:
      =Rudi= написа:
      Аз скатах новобранската зима в Мичманско училище във Варна като школник,а после от пролетта - радист на граничен катер в Атия.Знаете ли като влязох преди школата в Атия се заварихме с четвъртия набор-сториха ми се като чичковци.Аз също влязох за 3г.,но на втората намалиха службата и изкарах точно 2г.
      Колега, служили сме по едно и също време явно. Аз изкарах първата година в ВВМУ - Н. Вапцаров - мичман - школник (специалност корабоводене ). 1987-1988 г.1988 г. - 1989 г. - бях на противолодъчен кораб ПЛК 41 във ВМБ - Атия. Бяхме флагман по него време. Ударих намалението на службата и се уволних 1989 г. вместо така далечната тогава 1990 год. :D . Имахме този луд късмет. Иначе имах честта да служа с трети и четвърти набор ( викахме им сомове или дядовци).Живота ми се обърна на 180 градуса след УВО - то, но в Атия намерих истинските си приятели с, които съм и до днес. Пишейки се чувствам "динозавър":D
      :D Знаех си аз, че си ми познат от някъде /като видях снимките ти в :"Кой-кой е..."/. Аз учих 4 год. в техникума и влязох есента на 88-ма. Уволних се 90-та. Бях радист /подготвяха ни във Варна, както писах/,и след като се уволниха втория и третия набор останахме малко "квалифицираните" .За това цялото лято на 90-та плавах непрекъснато /връщах се от един "график" и заминавах с друг кораб/. Беше страхотно - все едно бях на работа, с много време за почивка през деня най-вече в Царево/тогава Мичурин/,но и в Несебър, Черноморец, Созопол, Ахтопол и Синеморец. Най-искрено казвам, че това беше моето "Синьо лято", тъй като бях и влюбен. :D

      Коментар


        ргс свиленград гранична полиция 2001 2002

        Коментар


          Аз бях в приют за Девици Русе - Щръклево новобранския и после Долна Митрополия - бе скатавка 2001 година
          Skoda AMfabia 1.2 12v
          exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            Гранични войски - Петрич 97 - 98 г.
            Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
            ----------------------------
            Ignorance is a bliss

            Коментар


              3ти служил в бившите ВМТ / Войски на Министерството на Транспорта / Транспортни Войски. Новобранец в Горна Оряховица, след това през ден караули в щаба в София (58270 май беше)... плюс някакви секретни простотии тип документи с по една-две нули, и тук-таме подпис...2001 година.
              Fiat Bravo 1.8 16V
              Fiat Bravo II 1.9 Multijet

              Коментар


                Казанлък 1988-1990 под.28550 3-ти район.Последните с2 год. служба.

                Коментар


                  2005 УБ’ХРИСТО БОТЕВ’ до клетвата после НАЦИОНАЛНА ГВАРДЕЙСКА ЧАСТ останах кадрови после напуснах и сега пак сам под шапка в ’5МБР-Плевен’
                  live is too short to drive VW

                  Коментар


                    новобрански център в Враца и после в Ловеч поделението в града,една година,беше 99година
                    пунто 1,7тд

                    Коментар


                      УБ "Христо Ботев"гр.Плевен до клетвата,а после Сливенската танкова бригада,покрай която днес минахме на път за летището 3 месеца и после до Сливен в едно село секретно поделение 28520,в което се уволних като радист,а вече поделението не съществува.Уво-то ми беше 03.2000г.Сякаш мина цял век от тогава.Но наистина имаше смисъл от казармата за мен.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        3-ри месеца в село Крумово обл. Пловдив . После още 3-ри в село Бистрица обл. София-град и накрая 6 месеца в село Доброславци обл. София-град.

                        Коментар


                          Казанлък 1981-1983 под.38120 (Р-то) 3-ти район.
                          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                          Коментар

                          Working...
                          X