Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лед проектор мнения.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лед проектор мнения.

    Как ви се струва това проекторче от линка?Ще се справи ли в недобре затъмнена стая?По ТТД данни го дават размер на картината от 30 до 60 инча това за диагонала ли е?Дали ще мога го използвам в стая с размери 8х4 и дали последните редици ще виждат нещо изобщо?http://www.dx.com/p/uc28-led-high-de...5#.UzmeKvl_v7A
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Brightness 400 ANSI lumensЕ това му е проблема. Ще се вижда само на добре тъмно. ANSI е американски стандарт, но понеже отдавна се занимавам (занимавах) с тези работи и мога да ти кажа от опит, че за полу осветено помещение по-малко от 1000-1500 ANSI лумена не става. Имахме доста яки проектори (5000-6000 ANSI) ,но всичко разпродадохме и сме си оставили един Philips 2000 ANSI да си гледаме мачове от време на време. В интерес на истината не съм се докосвал до LED. Нашия е DLP или LCD не си спомням вече. LCD няма нищо общо с технологията на мониторите.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      Въпроса е дали щото е ЛЕД няма да свети по-силно.Или дали ледовете ANSI са като DLP ANSI
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        DLP, LED и LCD са различни технологии и нямат нищо общо, освен в случаите на комбинация между DLP и LED и евентуално лазер. Това проекторче, както каза колегата, има ниско ниво на осветеност, което е характерно за всички LED проектори.
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          #5
          В патова ситуация съм и не мога да реша какво да взема.Замислям се дали да бъде някой от тези от линка на цена 549 лв.http://ele.bg/projectors?gclid=CIPpx...FUmWtAodFWoAAw
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Купи си нещо от България. Това си е прекалено скъпа техника за dx. Да, има гаранция, ама не си представям да пращам нещо до Китай, което в огромен % се губи.

            Коментар


              #7
              Бях забравил да добавя линка в по-горното си мнение.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                От това което си пуснал ти препоръчвам това : http://ele.bg/projectors-epson-epson_ebw02Epson са си традиция в проекторите, докато другите от този сайт когато е имало проектори от Epson са се чудели какво е това. Е , не се знае колко е истинско вече всичко и дали въре не са едни и същи.
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  Re: Лед проектор мнения.

                  Tornado написа:
                  Как ви се струва това проекторче от линка?Ще се справи ли в недобре затъмнена стая?По ТТД данни го дават размер на картината от 30 до 60 инча това за диагонала ли е?Дали ще мога го използвам в стая с размери 8х4 и дали последните редици ще виждат нещо изобщо?http://www.dx.com/p/uc28-led-high-de...5#.UzmeKvl_v7A
                  тази джаджа и мен винаги ме е привличала, но все ме спира Native resolution - 320x240 все пак ако някой има опит с такъв проектор, нека сподели
                  Stilo 1.9 JTD 115Hp

                  Коментар


                    #10
                    Re: Лед проектор мнения.

                    ivokolev написа:
                    Tornado написа:
                    Как ви се струва това проекторче от линка?Ще се справи ли в недобре затъмнена стая?По ТТД данни го дават размер на картината от 30 до 60 инча това за диагонала ли е?Дали ще мога го използвам в стая с размери 8х4 и дали последните редици ще виждат нещо изобщо?http://www.dx.com/p/uc28-led-high-de...5#.UzmeKvl_v7A
                    тази джаджа и мен винаги ме е привличала, но все ме спира Native resolution - 320x240 все пак ако някой има опит с такъв проектор, нека сподели
                    Това си е дисплей от ГСМ с подсветка тип фенерче с мощен светодиод и съвсем елементарна оптика. Имам проектор който е с 800 х 600. При картина с диагонал около 100 тина инча пикселите са големи колкото монета от 1 стотинка примерно. Тези ще са колкото левче . Има доста ентусиасти между които и аз, които преправят проектор с изгоряла крушка. На моя проектор съм сложил автомобилен ксенон. На тъмно си работи съвсем прилично. Моя проектор е ДЛП. За предпочитане обаче за такива доработки са ЛСД проекторите. При тях се запазва яркостта близка до тази с оригиналната лампа, могат да се ползват и мощни светодиоди. Преди години имаше и самоделки от стар шрайбпроектор и матрица от ЛСД монитор. Предимството е, че се постига много висока резолюция /каквато е на матрицата на монитора/ на прилична цена.

                    Коментар

                    Working...
                    X