Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ШОУ С БЪЛГАРИН В ЛОНДОН (Темата е Променена)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето снимки на същата кола, когато е била здрава...а също и на собственика в нея и до нея!http://www.autogespot.com/lamborghin...014/01/09#img1
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #17
      Като причетох заглавието си помислих, я някой българин е станал водещ на някакво шоу в Англия, пък то .....айде да не казвам и аз на какво ми дреме за това олепено Ламборгини.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #18
        Ей много сте заядливи значи. Причината беше в това, че се опитвах да разбера как е станала белята и кой може да му срита колата и защо? С една дума се чудих какво може да е направил нашенеца?
        sigpic

        Коментар


          #19
          Според мен е изчукал жената на някой негър, и онзи му е сритал ламбото?Доволен ли си?

          Коментар


            #20
            Неможа ли да я хване с тел, нямаше да личи толко, пък и по-българско !
            FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

            Коментар


              #21
              Тази работа само с ритник не става.
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                #22
                FIATIST написа:
                Ей много сте заядливи значи. Причината беше в това, че се опитвах да разбера как е станала белята и кой може да му срита колата и защо? С една дума се чудих какво може да е направил нашенеца?
                Това, че не виждаш нищо одраскано.... нищо не значи, защото аз виждам доста голяма липса от бронята и ударът може да е бил в липсващата част. А това, че се е разцепила после навсякъде също не е никакво доказателство, че е ритана.А човека си кара така защото си чака новата броня, нали се сещате, че такава броня няма по магазините.... Такава броня се поръчва и идва с доставка

                Коментар


                  #23
                  Не ми се говори с хора, които не харесват FIAT и киснат във Форума с повече от 4000 мнения, на които пише ФИАТ ИДОЛ и с лого на YAMAHA!
                  chaveto написа:
                  FIATIST написа:
                  Ей много сте заядливи значи. Причината беше в това, че се опитвах да разбера как е станала белята и кой може да му срита колата и защо? С една дума се чудих какво може да е направил нашенеца?
                  Това, че не виждаш нищо одраскано.... нищо не значи, защото аз виждам доста голяма липса от бронята и ударът може да е бил в липсващата част. А това, че се е разцепила после навсякъде също не е никакво доказателство, че е ритана.А човека си кара така защото си чака новата броня, нали се сещате, че такава броня няма по магазините.... Такава броня се поръчва и идва с доставка
                  sigpic

                  Коментар

                  Working...
                  X