Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на автомобил-малък градски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В туй Пижу като седнат отпред двама по-големи хора и като си опрат раменете, а от другата страна в страничните прозорци - нема мърдане, мноу тесно!Не е за големи булки - за джобни гаджета - става...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #17
      donnna написа:
      В туй Пижу като седнат отпред двама по-големи хора и като си опрат раменете, а от другата страна в страничните прозорци - нема мърдане, мноу тесно!Не е за големи булки - за джобни гаджета - става...
      То пък в Пунтото щото е по-широко...И да знаете, че друса, ама много друса в сравнение с 206.

      Коментар


        #18
        Airfan написа:
        donnna написа:
        В туй Пижу като седнат отпред двама по-големи хора и като си опрат раменете, а от другата страна в страничните прозорци - нема мърдане, мноу тесно!Не е за големи булки - за джобни гаджета - става...
        То пък в Пунтото щото е по-широко...И да знаете, че друса, ама много друса в сравнение с 206.
        Колега,Ако Пунтото е с окачване като на Ланчиа Y ми се струва че ще вози много по-добре от това 206. Може и да бъркам, но това е моето усещане.Абе незнам, лично аз не останах очарован от 206.
        Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
        Chevrolet Aveo

        Коментар


          #19
          Защо не вземеш малко по ново Пунто? Аз мисля да провавам моето - 2003г. 1,3 multyjet :D Идеално е за жена! Окачването си е като на малка кола, но двигателя е страшен - в града 4.5 - 5 по нагоре не мърда!
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #20
            В 306 съм се возил отзад и е ОК, в пунтото съм сядал отзад и пак е ОК, в 206 нямам идея как е, аз съм с габарити 1,80см на 90кг , пунто МК2 нямаше ли някаква награда за вътрешен комфорт
            punto HGT

            Коментар


              #21
              Имам ги и двете - и 206 и Пунто. Ако страничните фактори - км, състояние се приравнят, откровено мога да кажа, че 206 е в пъти по-кола. Удобство, седалки, комфорт...всичко. Возията ще я оставя отделно, защото там разликата е от земята до небето, несравнимо е, Пунтото си вози като каруца и това е.

              Коментар


                #22
                Аз карах пунто 1.3 мултиджет, сега карам Пежо 206 1.4 хди.Като цяло отпред пежото е по удобно за возене, по удобни седалки.Пежото е доста тежко за размерите си - 1080 кг, а пунтото беше 965 кг.Пежото ускорява по тромаво от пунтото, но пък има по висока максимална скорост.С задния мост не е толкова страшно- ако не вземеш пежо с разчекнати гуми, се сменят само лагери- комплекта е 80 лв,Двигателя на пежото е по прост, няма подкачваща помпа в резервоара, освен това е 8 клапанов, а на мултиджета има верига дето се сменя на 150 000 км
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #23
                  206 определено е по-широко отвътре отпред. Обаче се забравя за 1,1.

                  Коментар


                    #24
                    Нашата семейна драма приключи.Капарирах Опел Корса С 1.2 75кс. Комфорт. Тази беше с доста по-добри седалки. Жена ми я покара и много я хареса.Автомобилчето е много запазено и аз съм доволен. Изневерихме на марката, но не намерих подходящ екземпляр.
                    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                    Chevrolet Aveo

                    Коментар


                      #25
                      Ами честито, със здраве да се возите.
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X