Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте таблет за четене на книги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    sachma написа:
    И аз да дам акъл, може ли :D Какъвто и четец да си вземеш, според мен няма да ти направи кефа така, както една хубава, истинска книга. Мое мнение, разбира се.
    Абсолютно е така, но всяка една хубава, истинска книга струва от 15 лева нагоре...Аз като чета по 1 до 3 книги седмично - трябва да съм милионер да го ева...Да не говорим пък колко струват стойностните книги...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Замислихте ме да направя подарък.Обаче как стои въпроса със съвременната българска литература. Новите книги могат ли да се купят отнякъде? Имам предвид заглавия от последните месеци, нищо конкретно.

      Коментар


        #18
        vital написа:
        Замислихте ме да направя подарък.Обаче как стои въпроса със съвременната българска литература. Новите книги могат ли да се купят отнякъде? Имам предвид заглавия от последните месеци, нищо конкретно.
        http://chitanka.info/Има и други сайтове с безплатни и платени книги.За чисто нови заглавия - не знам. Не съм стигнал още до тях, след векове класика.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          sachma написа:
          И аз да дам акъл, може ли :D Какъвто и четец да си вземеш, според мен няма да ти направи кефа така, както една хубава, истинска книга. Мое мнение, разбира се.
          И аз съм съгласна, но предимството е, че не ти трябва място за книгите и можеш да носиш библиотеката със себе си.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #20
            Във вашите градове нямате ли библиотеки със съвременни книги? Майка ми и сестра ми са записани в две библиотеки и на месец сигурно четата поне по 10 книги.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #21
              vital написа:
              Замислихте ме да направя подарък.Обаче как стои въпроса със съвременната българска литература. Новите книги могат ли да се купят отнякъде? Имам предвид заглавия от последните месеци, нищо конкретно.
              В Читанката няма книги от последните 3 години. Виж Т.6 от http://forum.chitanka.info/my-librar...ors-t3975.html Лично на мен това не ми пречи, щото имам доста ниско мнение за книгите от последните поне тринадесет години.
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #22
                krasio_79bs написа:
                Във вашите градове нямате ли библиотеки със съвременни книги? Майка ми и сестра ми са записани в две библиотеки и на месец сигурно четата поне по 10 книги.
                При мен не става този вариант. Докато не я прочета 3 пъти подред не и се насищам. Вярно е че нищо не може да се сравни с книгата в ръка , но освен проблема с финансите при мен има и проблем с мястото. Няма място за голяма библиотека и докато си избера книга за четене е едно ровене из шкафове ....Със сигурност няма да е нов. Надявам се в и-бей да си взема някой нежелан коледен подарък , не много употребяван. Гледах Paperwhite -70 паунда , а 2-ката 90.
                Brava 1.6 ELX

                Коментар


                  #23
                  Благодаря за линковете.Не съм се интересувал, защото все още предпочитам истинските книги. Но го мисля за подарък, защото човекът чете наистина много, българска филология и изобщо много обича литературата, а си мисля, че с четец ще може да прегледа много повече заглавия без непремно да ги притежава физически предвид и без това претъпкана библиотека с 3-4хиляди тома и то преди години като ги броихме.

                  Коментар


                    #24
                    Някакви отзиви за това:http://www.technomarket.bg/products/...laupunkt-livro

                    Коментар


                      #25
                      Из промоционалните брошури на Техно-магазините мярнах е-книга 5" за 99 лв

                      Коментар


                        #26
                        Защо непременно да е от ибей?http://prodavalnik.com/kindle-3-s-wi...kalf-i41506993

                        Коментар

                        Working...
                        X