Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво хендсфрии да ползваме?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Т.е. ако правилно съм разбрал - връзката между радиото и телефона е с два кабела - единия е аудио-кабела, за който говориш в предния пост и един USB?
    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

    Коментар


      #17
      Е USB-то доколкото разбирам колегата го ползва просто за зареждане.Моята нокия например не се зареждаше през USB и я зареждах със зарядно на запалката.Но 2 кабела ползвах и аз, да - един за аудиото и един за захранване/зареждане.
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #18
        Esper написа:
        Е USB-то доколкото разбирам колегата го ползва просто за зареждане.Моята нокия например не се зареждаше през USB и я зареждах със зарядно на запалката.Но 2 кабела ползвах и аз, да - един за аудиото и един за захранване/зареждане.
        Може и през запалката обаче се появява пращене при тоя вид зареждане.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          Така е - получава се един брум със зарядно от запалка.Както казах моята нокия нямаше възможност за заряд през USB и просто аз нямах избор.Освен това заряда не е задължителен. Постановката работи и без него.Пък и в моят случай говорим за нормален телефон а не за някакъв хемороид булшит дето зареждането е над всичко останало
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #20
            Тъй ама като включиш и навигацията да ти мрънка и батерията се стопява.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              Така е... Дори и при нокия.Шегувам се но няма начин да пропусна случай и да не нахейтя хемороид телефоните Това с брума тогава го отдавах на конкретното зарядно, въпреки, че беше оригинално.Просто телефона се счупи преди да взема конкретни мерки, спрях да карам кола активно и постановката остана в историята.Години наред обаче го ползвах по този начин за говорене без ръце и не съм изпитвал особена нужда от дивайс като тези, които коментираме.
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар

              Working...
              X