Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за телефон

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едно добро ревю на страхотния и обвит в тайнственост смартфон onePlus one : https://www.youtube.com/watch?v=ikUk...ature=youtu.be
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      Браво, синът ти задобрява. Но наистина ли само с покани го продават този телефон? Гледам, че в амазон.ко.ук го има, но 64 ГБ версията е 328 паунда. При положение, че взех на жената S5 за под 800 лева, с гаранция и т.н. не ми се вижда никак ниска цената. А и как е екранът като цветове, контраст и т.н.? С тоя Амолед всичко друго ми бледнее. А S5 е поне две класи над моето S3. Няма помен от лаг, батерията държи 5+ часа екран. Доста глезотийки са наблъскали Самсунг. А екранът е приказка просто. И все пак точно днес гледах това китайче из нета и ме заинтригува.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        Моята информация е, че в самото начало, когато беше пуснат телефонът, от компанията оставиха няколко дни, в които се пускаха повече покани: даваш заявка на сайта им, оставяш някаква лична информация и имаше малка вероятност, дори и да не си известен сред технологичните среди, да получиш покана за покупка. В момента нещата стоят по-различно и с всеки следващ ден става по-трудно да се добереш до смартфона от първа ръка. Възможно е в момента телефонът да се препродава от хора, които в началото са успели чрез посредници да се сдобият с повече екземпляри с цел продажба и печалба. Телефонът наистина струва 450 лв. (300 долара) за 16ГБ версия и с 50 долара повече за 64ГБ, когато е купен директно от компанията.Относно дисплея: макар да НЕ е АМОЛЕД, цветовете са много точни, ясни, контрастът е отличен и не отстъпва на този от S5 например. Също така, специфично е, че дисплеят може да става много ярък и цветовете да изпъкват изключително. Като цяло всичко изглежда много детайлно, като в добавка с 5.5 му инча и тънките рамки около дисплея, това е един от най-качествените екрани на пазара.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Мерси Наистина изглежда обещаващо телефонът.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            Да, стига да не стане въпрос до гаранция, защото от 10 кладенеца ще ти докарат вода за да не ти признаят гаранцията. Има достатъчно писано из форумите и телефона не е толкова безпроблемен.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              Сега научавам за този телефон, но първото което ми направи впечатление за него след справка с гугъл http://goo.gl/D9vruW Не, мерси :D
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Хохохо, то пък щото няма гръмнали S4ки примерно.А и колко е достоверна информацията ....
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Бе гаранцията си е гаранция. Пукна ми се лайсната на S3-ката на втората година. Два месеца преди да изтече гаранцията. Пукнатинка, която малко хора биха забелязали дори. Смениха ми лайсната + екрана, защото вървят заедно. И най-фрапиращото - оставих телефона в събота, взех го във вторник с нов екран и лайсна, абе все едно сега го вадя от кутията. Този китаец ако дойде официално в БГ и му се платят всички такси и т.н. ще е с макс 50 лева по-евтин от именитата конкуренция. А кво ще кажете за новия Айфон? Май вече 4 инча не са "перфектният размер"?
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    sok1 написа:
                    Някой да знае от къде в БГ може да се поръча кейс за Леново С860?
                    Днес от "китайския мол" (магазина срещу Кауфленд в Банишора) взех едно калъфче, което, като временно решение, ще свърши прекрасна работа. Временно решение, защото днес си поръчах от ибей уж оригинално. :D
                    Stop giving directions, just say "Follow me."
                    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                    Коментар


                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Иво, такова нещо имаш ли ?Пусни WIfi, Mobile Data, GPS и Bluetooth и дай един скрийншот да видим, колко ще изкарва таз голяма батерия
                        Оф, все забравям да снимам. Засега цял ден снимане, джиткане в нета и качване на снимки, размяна на снимки през блутуут, кофти WLAN (постоянно закачане и разкачане) и вечер съм на около 35-40% от батерията. На жена ми УМИ-то при това темпо "умира" за 4-5 часа. И като казвам, че цял ден се занимавам с телефона, значи цял ден. Само като ям или се пльоскам в басейна, телефона не е в мен.Ако не забравя на следващото зареждане ще снимам.
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          Колко часа екран изкарва с един заряд?
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            style34 написа:
                            Колко часа екран изкарва с един заряд?
                            Точно на екран не съм засичал.
                            Stop giving directions, just say "Follow me."
                            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                            Коментар


                              Новата придобивка Nokia 106 с фенерче.Големи и удобни копчета, ярък дисплей, силна вибрация, добра чуваемост през слушалката и малко кух на допир
                              Прикачени файлове
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                sok1 написа:
                                style34 написа:
                                Колко часа екран изкарва с един заряд?
                                Точно на екран не съм засичал.
                                Хм, на мен екранът винаги ми е бил топ консуматор. Със S3-ката преди правих 4 часа екран, сега мааакс 3. Сигурно батерията се е посдухала, щото го прочистих, но пак слаба работа. На S5-цата 6 часа екран, хем е Фул ХД и е 1080p. Е, това е относително, разбира се, щото ако пуснеш навигацията, например, ще е друго, но говорим за по-обикновено ползване.
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X