Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лаптопа май умира

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лаптопа май умира

    Проблема е такъв, че при включване не иска да тръгне. Натискам бутона и вентилатора тръгва, но нищо повече не се случва. Ако го остава да стои така и вентилатора почва да си вдига оборотите защото започва да се загрява самия лаптоп.Изклювам/включвам и по някое време реши и тръгне. Вадих му паметта и без нея така си прави, без хард диск е същото. Разглобих го целия и го почистих, смених му термо пастата + термо лепенките, но никакво подобрение.Предпоследния път докато се мъчих да запали и отнесох плувката, когато се събудих се беше нагрял доста добре и след изключване и включване си тръгна. Следващия път когато запецна и го завих с одеялото да се нагрее хубаво. Като се нагря и след изкл/вкл. и тръгна. Какво се скапва според вас, че след нагряване тръгва Имали ли смисъл да го нося по сервизи или да се ориентирам към нов.Лаптопа е eMachines E640G

    #2
    Отлепен чип като моя стар издъхнал лаптоп.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Оправят се има машини с които сменят чипа моя асус и тои има същия проблем 100лв е ремонта някъде. Дори мисля че Явор от форума ги поправя питай го на лични.
      Обичам си работата.

      Коментар


        #4
        Женшена питай.

        Коментар


          #5
          Valentin_V написа:
          Оправят се има машини с които сменят чипа моя асус и тои има същия проблем 100лв е ремонта някъде. Дори мисля че Явор от форума ги поправя питай го на лични.
          Има .но да се поддадат на лепене.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ако нагрея всички чарколяци по него с поялник. Говоря за такъв който е с горещ въздух.

            Коментар


              #7
              chaveto написа:
              Ако нагрея всички чарколяци по него с поялник. Говоря за такъв който е с горещ въздух.
              Ще духнеш една камара малки елементи в нищото.не съм спец ,но става дума за един чип с една камара крачета.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Отговора ти го даде Имортала. Женшена е твоя човек. И аз ги лепих тези неща, но си продадох станцията, че достатъчно се надишах на егати отровите. Ако продължиш да си правиш проби, може и да стане "Работата не за доктор, за поп е!"
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  Случи ми се същото с HP-то.Личен съвет-не се занимавай,ще пръснеш повече пари за ремонти,купи си друг.
                  Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
                  Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

                  Коментар


                    #10
                    Грехота е да го хвърля, няма никакви проблеми като изключим този който се появи наскоро. Външния вид му е перфектен за годините които съм го ползвал.

                    Коментар


                      #11
                      Три пъти го запояваха чипа и изтрайваше до ден ,два ,максимум.
                      Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
                      Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

                      Коментар


                        #12
                        Bravva написа:
                        Три пъти го запояваха чипа и изтрайваше до ден ,два ,максимум.
                        Явно не са го запоявали, а само са го нагрявали.
                        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                        Коментар


                          #13
                          Това с нагряване и аз го пробвах изкара месец и пак дава проблем но на мои приятел неговия го.отремонтираха в сервиз и вече 5-6 месеца няма проблем.
                          Обичам си работата.

                          Коментар


                            #14
                            Отлепен е чипсета, ремонта ще струва 150лв с гаранция.

                            Коментар


                              #15
                              Има и по евтино, но практиката показва, че след 5-6 месеца отново дават фира.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X