Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ударена кола на паркинг.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    z_sutrov написа:
    Колега аз съм с каско поради това, че живея в центъра, улиците са тесни, от едната страна се спира, а са двупосочни. Отделно влизат камиончета да зареждат кварталните магазинчета. Сам се сещай колко пъти ми закачат колата на година. Пълното Каско за тази година ми беше някъде около 220лв. В ДЗИ съм от 6г. и не съм имал проблеми до сега с тях при този вид щети. Аз си го избивам от щетите. Сам си преценяваш за себе си.
    Да, ама...Днес бях в ДЗИ за подновяване и бях уведомен за промяна в общите им условия. Устно. Не съм чел текстовете.Доколкото разбрах, за такива щети, на паркинга тип "ни чул, ни видял" вече плащат максимум 10% от застр. премия на година. Без значение веднъж, или няколко пъти. Май няма да можеш да избиваш.
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      #17
      lhristov написа:
      z_sutrov написа:
      Колега аз съм с каско поради това, че живея в центъра, улиците са тесни, от едната страна се спира, а са двупосочни. Отделно влизат камиончета да зареждат кварталните магазинчета. Сам се сещай колко пъти ми закачат колата на година. Пълното Каско за тази година ми беше някъде около 220лв. В ДЗИ съм от 6г. и не съм имал проблеми до сега с тях при този вид щети. Аз си го избивам от щетите. Сам си преценяваш за себе си.
      Да, ама...Днес бях в ДЗИ за подновяване и бях уведомен за промяна в общите им условия. Устно. Не съм чел текстовете.Доколкото разбрах, за такива щети, на паркинга тип "ни чул, ни видял" вече плащат максимум 10% от застр. премия на година. Без значение веднъж, или няколко пъти. Май няма да можеш да избиваш.
      Ами тогава сменяш застрахователя, поне избор колкото искаш.

      Коментар


        #18
        Е то извинявай, ако на паркинг не ми покриват щетите за кво ми е това Каско? Ако се блъсна по моя вина само тогава имам файда. Ако друг ме блъсне неговата гражданска плаща. С оглед на това, че за 12 години шофиране нямам ПТП по моя вина, но имам едно по чужда и две щети на паркинг.... не ми се струва рентабилно.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар

        Working...
        X