Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хоп - едно жабе!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хоп - едно жабе!

    Колегите, представям ви новата придобивка - Fiat Multipla 1.6 16v BipowerДа подчертая, че на живо изглежда в пъти по-добре отколкото на снимките. Зеления металик е уникален на фона на белия сняг Комфорта няма как да ви го опиша! Уникално широко, удобно, със жабки навсякъде и достатъчно място за 6 пътника.Навъртях и 30 км. градско. Ускорението е презадоволително спрямо габаритите и доста лесно се управлява.Скоростния лост колкото и странно да ви изглежда пасва идеално на ръката и скоростите влизат много лесно и приятно.Мотора работи изключително тихо... С този дизел направо забравих какво е тишина. Парното няма нужда да го коментирам Мястото в коша е видимо повече спрямо браво/а/мареа и обслужването е по-лесно.Забележките са минимални - лепкаво табло, нагорели външни дръжки, шоферската седалка не се вдига/сваля и май не работи клапата за циркулация, но още не съм сигурен, централното иска малко смазка и дясното огледало има нужда от една отверка.Като цяло нищо непоправимо.Засегнат от това, че на 3 пъти се наложи колеги да ме бутат заради летните гуми, успях да спазаря 4 15-ки за 50 лв. при това с много добър грайфер и година. Предстои смяна на ангренажа, масла и прочие.Снимките са от mobile.bg, понеже от тичане днес не ми остана време да я снимам. Първообраза За сега е това
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    лев не давам за Мултипла, ама щом те кефи - честито!

    Коментар


      #3
      мултипла

      Да ти е честито и безавйрини кмНа мен ми харесва Мултипла
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Airfan написа:
        лев не давам за Мултипла, ама щом те кефи - честито!
        За всеки влак си има пътници И аз преди време ги гледах и се чудех как има хора, които да ги карат, но определено причини има
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Честито и много безаварийни километри !Аз също съм й голяма фенка, яд ме е че не си купих.
          Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
          AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

          Коментар


            #6
            M5kov написа:
            Airfan написа:
            лев не давам за Мултипла, ама щом те кефи - честито!
            За всеки влак си има пътници И аз преди време ги гледах и се чудех как има хора, които да ги карат, но определено причини има
            Да ти е честита ! Много удобна и широка кола за класа си.Преди време в Италия пътувахме 6 човека за едно изложение и се чувствахме комфортно .Преди това се помъчихме да влезем в HONDA FR-V , която въпреки , че е в същият сегмент , не ни събра удобно. За мултиплата се чуваха закачки и подмятания , ама тя свърши работата.
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Честито със здраве да си я караш
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                #8
                Със здраве да си я караш
                BMW E46 coupe
                Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                Коментар


                  #9
                  Честито, да си я караш безаварийно.

                  Коментар


                    #10
                    Честито и много безаварийни километри............ :D и аз ги заглеждам, само че дизеловите..............Мултипла JTD.....с ремап............и аеродинамика на тухла...........мечта...... :P

                    Коментар


                      #11
                      Честито и от мен! Много безаварийни!
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Честита да ти е, колега! Който каквото и да казва - моделът е уникален! Без аналог.
                        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                        Коментар


                          #13
                          Честито! Със здраве да си я карате!
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            #14
                            Честито и от мен.На мен всичко в нея ме кефи освен километража,който е в средата.Иначе бих се яхнал на такава.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #15
                              Честита придобивка!!! Цял човек можеш да возиш на подлакатника . И с фабричен метан....Мечата ми е.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X