Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за обезщетяване на застраховател при гражданска отг.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е днеска минаха цъкнаха 10 снимки и ми казаха разглобявай за ДО а ако не я разглобяваш ще ти изплатим само това което сме написали повърхностно . Адски надути и по много арогантен начин говореха ..... Лев инс ( ЛИДЕР В ЗАСТРАХОВАНЕТО ) . Днеска свалих калниците останките от бронята , преден капак . Удара е бил доста силен това установихме :D защото чак бомбето на амортисьора се е огънало и разкъсало по заварката а за гредите няма какво да говорим Едната смачкана на трътка а другата мани мани .. Да минат тия разправии със застрахователите и ще видим кво ще правим . Сигурно на части още от сега може да записвате поръчки хахаха ;D
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #17
      Тия са бавни със сигурност, на снимката ясно се вижда че единия рог е мръднал, което означава автоматично деформация на купето и тотал щета. пп вече имаш поръчка
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        ЛЕВ ИНС МИ ПЛАТИХА ЗА МОЕТО БРАВО ПРЕДИ 4 ГОДИНИ 2400 ЛВ А БЕШЕ ЗАСТРАХОВАНО НА 3000 80% ВИНАГИ СЕ ПЛАЩА ПРИ ТОТАЛ ПРИ МЕН СЕ ВИЖДАШЕ ОЩЕ ВЕДНАГА ЧЕ И ДВАТА РОГА СА ИЗКРИВЕНИ И ПАК МИ ПРАВИХА 3 ОГЛЕДА ЩЕ ВИДЯТ КОЛКО Е ЦЕНАТА ПАЗАРНАТА И ЩЕ ТИ ПЛАТЯТ НА 80% ОТ НЕЯ А КАТО ГЛЕДАМ СИ Е ТОТАЛ КАТО МОЯТА ВИЖ Я В ГАРАЖА МИ :D

        Коментар


          #19
          Могат да я платят и на 100%, но автомобила се прибира от застрахователя.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X