Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ferrari flying at the Hungaroring-цитат от Formula1.com

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    bright написа:
    Тя цялата тая работа много намирисва. Първо измислените наказания, после начина по който отпаднаха първите трима. OOД-то F1 мaй иска да държи напрежението до последно, че да има много зрители по трибуните и съответно приходи. Иначе на квалификациите тази секунда на Шумахер пред останалите беше повече от показателна за силата Ферари!
    Кво намирисва. То направо вуни на ебавка със зрителя. Не може на единия да не завиеш гайката, а на другия да не смениш гумите при настройки за сухо. Не може един отбор известен с перфектни стратегии да прави такива селски изпълнения. Те му топят по секунда и половина на обиколка и той да се прави на мъж с галошки. Ей това Ферари много ме ядосаха днес. Разочарован съм оттях много.

    Коментар


      #17
      doofiat написа:
      bright написа:
      Тя цялата тая работа много намирисва. Първо измислените наказания, после начина по който отпаднаха първите трима. OOД-то F1 мaй иска да държи напрежението до последно, че да има много зрители по трибуните и съответно приходи. Иначе на квалификациите тази секунда на Шумахер пред останалите беше повече от показателна за силата Ферари!
      Кво намирисва. То направо вуни на ебавка със зрителя. Не може на единия да не завиеш гайката, а на другия да не смениш гумите при настройки за сухо. Не може един отбор известен с перфектни стратегии да прави такива селски изпълнения. Те му топят по секунда и половина на обиколка и той да се прави на мъж с галошки. Ей това Ферари много ме ядосаха днес. Разочарован съм оттях много.
      няма некаква е....а. просто условията на пистата се промениха коренно в рамките на 2 обиколки и когато трябваше да сложат сухи гуми вече беше твърде късно - максимум 5 място. иначе си мисля, че ако не беше станал инцидента с райконен всичко щеше да протече нормално.
      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

      Коментар


        #18
        Разчиташе се на факта, че със сухи гуми е невъзможно да се изпревари, но пък изсъхна доста по-бързо от очакваното и в момента, когато се осъзнаха беше все тая, дали ще го минат двамата на пистата или докато е в бокса. Контакта с Хайдфилд не влизаше в сметките. Гумите щяха да изкарат до финала
        no pain no pain

        Коментар


          #19
          Разликата с Алонсо вече е 10 точки А с Рено само 7 Вече виждам Ферари шампиони
          no pain no pain

          Коментар


            #20
            И аз като фен на Ф1 от старата школа не бях гледал интересно състезание от 10 години!!!Само мога да кажа, че Пиуето разби митологичния си образ на "цар на мокро" Такъв е имало само един и скоро няма да има и той се казва Сена!!!Като отявлен "мразител" на Шумата няма да споделям чувствата си към отпадането му! Само му се чудя на неговия и на акъла на отбора ЗАЩО не го прибраха да смени гумите!?! Тактиката е единственото нещо, за което съм твърдял, че е силна страна на Шумахер! Този път се издъни кът таквоз!!!! Мисля, че се надцени!От вчера имам, от Хил насам, фаворит! Роберт Кубица! Брат славянин! Младо и видимо кадърно момче! Хвала на таквиз шофери!!! :DИнтересно защо когато Ферари губи от средите на червените сектанти се надигат гласове от типа "то всичко е нагласено за да е интересно"!?!? Ами със същия патос и право можем да твърдим при двоините победи, че на Ферари ФИА им бута гювеч и им дава да си бъзикат колите извън правилата, само и само да е интересно и да не изгубят 80% от ТВ аудиторията, ако Шумахер изпадне в немилост!!! В следващите кръгове да очакваме ли "сблъсъци" за спечелването на титли!? За да стане интересно досущ като едно време :P
            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

            Коментар


              #21
              браво колега! един да се опълчи! "твоя" човек кубица е дисквалифициран и дадоха точицата на шумахер и ферари. моя коментар - защо не влезна да сложи сухи гуми, защото нямаше да бъде на подиума. риска беше оправдан, но условията на пистата и времето се смениха хипер бързо в рамките на 1-2 обиколки. и още нещо ферари не загубиха нищо в това състезание - те спечелиха ! 1 точка шуми и 3 точки отбора. ако има загубили това са алонсо и рено. по средата на състезанието алонсо беше затворил шумахер с 1 обиколка и инцидента с райконен им провали уикенда.
              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

              Коментар


                #22
                3 седмици имат на разположение бокса на Рено да тренират развиване и завиване на гайки

                Коментар


                  #23
                  stenli написа:
                  3 седмици имат на разположение бокса на Рено да тренират развиване и завиване на гайки
                  гайките не бяха най - големия проблем. целта им беше първото място, а трябваше да си кара бавно и славно за второто място .а шумахер вече незнам колко години не се научи като вижда, че някой го изпреварва да не го блъска /последното състезание 2 пъти + 2 преминавания на пряко/ - причината, да има хора на света който да ненавиждат човека, с може би най - добрите пилотски умения за всички времена.
                  UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                  Коментар


                    #24
                    Шумахер си е много наред със зрението. Само дето с ЕГН-то ръцете му окъсяват Може да е сложил контактни лещи и да не е свикнал с промяната на възприятието за разстояние
                    no pain no pain

                    Коментар


                      #25
                      AlBundy написа:
                      Шумахер си е много наред със зрението. Само дето с ЕГН-то ръцете му окъсяват Може да е сложил контактни лещи и да не е свикнал с промяната на възприятието за разстояние
                      Човека, си е много наред с всичко - и това което никой не оспорва, дори и върлата конкуренция, е , че това е номер едно за всички времена!!!А, това с посредвенност не се постига!?За него не е от значение в кой отбор е - от това може да спечели само отбора - огромен е приноса му в развитието на болидите и от това много скоро се възползват всичи отбори, защото там скритото трае точно 1 седмица!!!Бил съм в моторните спортове много години и знам как гледа публиката на постоянните фаворити - започва да ги намразва заради скуката, но какво се крие зад това многогодишно постоянство и успехи - само състезателя си знае!Така, че шапка му свалям на гения Шуми и смятам, че ще направи всичко възможно да победи и тази година и славно ще се оттегли, създавайки собствен отбор, което аз лично му пожелавам!

                      Коментар


                        #26
                        Не си цитирал когото трябва Не виждам нищо лошо да се шегуваш с фаворита си Така или иначе пак ще сме шампиони
                        no pain no pain

                        Коментар

                        Working...
                        X