Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Май пак сме в играта :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    аз лично смятам че в най скоро време мишлен ще пуснат новите смеси и всичко ще си дойде на мястото.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар


      #47
      Само да не са от онези смеси дето ги пуснаха за Индианаполис миналата година. Поне сега ще са повече автомобилите на пистата с Бриджстон

      Коментар


        #48
        hit-ko написа:
        Даааа, няма по-талантлив от Шуми , удоволствие е да наблюдаваш техниката, тактиката, стратегията и ходовете му!Велик ще си остане за всички времена, понеже сьвременните състезания са сложно съчетание от от какво ли не, и поради това пилотите от различните времена просто няма как да се сравняват!
        Солидарен! Като направих сравнението със Фанджо и Сена отчитам и това, че всеки е най-велик за своето време и трудно може да става сравнение помежду им. Както според мен не може да се прави сравнение между Пеле, Кройф, Марадона и Роналдиньо. Но с оглед на неизбежното развитие на всеки спорт с времето, лично за себе си считам, че по-новите "Велики" така да се каже са по добри от старите "Велики", без ни най-малко да омаловажавам успехите им. То и затова ги сравняват със звезди - защото всяка свети със свой собствен - уникален блясък.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          kiro_of_the_day написа:
          hit-ko написа:
          Даааа, няма по-талантлив от Шуми , удоволствие е да наблюдаваш техниката, тактиката, стратегията и ходовете му!Велик ще си остане за всички времена, понеже сьвременните състезания са сложно съчетание от от какво ли не, и поради това пилотите от различните времена просто няма как да се сравняват!
          Солидарен! Като направих сравнението със Фанджо и Сена отчитам и това, че всеки е най-велик за своето време и трудно може да става сравнение помежду им. Както според мен не може да се прави сравнение между Пеле, Кройф, Марадона и Роналдиньо. Но с оглед на неизбежното развитие на всеки спорт с времето, лично за себе си считам, че по-новите "Велики" така да се каже са по добри от старите "Велики", без ни най-малко да омаловажавам успехите им. То и затова ги сравняват със звезди - защото всяка свети със свой собствен - уникален блясък.
          прав сии повечето хора харесват "старите велики"
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #50
            sev написа:
            прав си и повечето хора харесват "старите велики"
            Това се отнася май само за Нас Българите, чието основно и рождено качество е злостната завист, както пееха АХАТв "Земя на слепци". Как така, видиш ли, някой съвременник ще е велик! Абсурд! Не го ли знам аз - напуни се с пари!Виж едновремешните Велики (ако са умрели естествено са още по - велики) - са друга работа - те не са им пред очите и МОЖЕ да са велики, позволено им е!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #51
              Още на тренировките се видя кои пак ще е номер 1

              Коментар


                #52
                stenli написа:
                Още на тренировките се видя кои пак ще е номер 1
                http://www.eurosport.com/formula1/spanish-gp/2006/result_mtc136100.shtml
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #53
                  тези тренировки са по-скоро "разхождане" на рекламите :D
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #54
                    http://www.eurosport.com/formula1/sp...tc136101.shtml
                    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                    Коментар


                      #55
                      днес няма коментари.http://www.eurosport.com/formula1/sp...tc133323.shtml
                      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                      Коментар


                        #56
                        everton написа:
                        днес няма коментари.http://www.eurosport.com/formula1/sp...tc133323.shtml
                        Има - първият го направи ти! Шуми в Италия - Алонсо в Испания! Навсякъде мафия и всичко е пари и интереси!Загубихме битката, но войната продължава! Айде да не злобеем...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #57
                          kiro_of_the_day написа:
                          everton написа:
                          днес няма коментари.http://www.eurosport.com/formula1/sp...tc133323.shtml
                          Има - първият го направи ти! Шуми в Италия - Алонсо в Испания! Навсякъде мафия и всичко е пари и интереси!Загубихме битката, но войната продължава! Айде да не злобеем...
                          ок няма да злобеем Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
                          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                          Коментар


                            #58
                            Е, нямаше да е нормално ако ферари печелят само Аз съм доволен - второ място не е зле, а и рената бяха мааалкоо по-бързи от кончетата - така че вече е явно че нещата във ферари се развиват в правилната посока! Много ми е странно обаче състоянието на макларън.... а пък тойотите какво направиха днес..Пък и НБО все пак беше за Маса... намирисва ми пак за малък "гуми" проблем. Да видим какво ще стане в следващите състезания
                            Punto 1.1 SX 95г

                            Коментар


                              #59
                              ще видим, има още много състезания. важното е да има "лакардии" :D :D :D
                              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                              Коментар


                                #60
                                Малко ми се стори странен коментара на Шуми на пресконференцията след състезанието. Друг път той винаги знае какво точно е станало и в следващите състезание се борят за подобряването му, докато този път той сподели:"Незнам защо не бяхме бързи"
                                Истината е някъде там...

                                Коментар

                                Working...
                                X