Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хамилтън - шампион!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    N-JOYhttp://images.google.bg/images?q=Nicole+Scherzinger
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #17
      лелееее освен, че е шофьорче от класа и играч бе, днес ми стана 100%-ов ИдОл много съм щастлив, наистина искам да кажа само, че уважавам Маса, много голям състезател, но според мен тази година титлата му се изплъзна благодарение на механиците и бокса, въпросния двигател, който споменахте, и един бокс, си спомням също, който му костваше 2-3 позиции.голям състезател и като човек ми харесва, как се държи след състезания искам дакажа.не харесвам Кими и Ферари, моля не ме банвайте за това
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        BEX---GT написа:
        Честито на мен, като фен на Хамилтън може би единствения в този форум каквото и да говорите, Хамилтън си заслужи победата, въпреки че не бих се учудил за пореден път да измислят нещо и да го сведат с една позиция назад!!!хамилтън е номер 1, а видяхте ли гаджето му
        Не си единствения фен на Хамилтан!!! :D

        Коментар


          #19
          Хм, май повече прегръщаше мъжурляците около нея... И все пак Ферари е шампион с машинариите!
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

          Коментар


            #20
            4o4kata написа:
            BEX---GT написа:
            Честито на мен, като фен на Хамилтън може би единствения в този форум каквото и да говорите, Хамилтън си заслужи победата, въпреки че не бих се учудил за пореден път да измислят нещо и да го сведат с една позиция назад!!!хамилтън е номер 1, а видяхте ли гаджето му
            Не си единствения фен на Хамилтан!!! :D
            Да ни е честито, колега пп Честита Шампионска на Ферари при машините наистина сезона си заслужаваше, може би най-интересния, който съм гледал дано и догодина е такъв
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #21
              Не пожелавай, бре, жената на ближния Поздрав за всички бивши, настоящи и бъдещи негри (в което няма нищо лошо)! Една песен на един бивш...рокаджия http://www.vbox7.com/play:e91cba94 ПП- а това с късметите недейте го раздува, щото от Мишката Шумахер, няма по-голям късметлия, освен другите му отрицателни качества. Не знам колко баници е измаал, че да събере толкова късмети... :P
              Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

              Коментар


                #22
                Това недопустимо комерсиализирано състезание не ми привлича вниманието след АЕРТОН ВЕЛИКИЯ.Но сте прави,че ШАМПИОНА винаги трябва да спечели последното състезание,а не да се моли някой да сгреши...и една точкааааа!
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  #23
                  Е кво го хвалите тоя Хами я вижте как го дръпна "детето" чудо а Хамилтън едвам държеше пътя. Аз си задавам въпроса ами ако Маса небеше сменил гуми как щеше да е класирането. Защото това съм го виждал навремето само Шуми правеше такива рисковани трикове печелеше и ме радваше много.
                  Обичам си работата.

                  Коментар


                    #24
                    BEX---GT написа:
                    а видяхте ли гаджето му
                    Ти за това ли си му фен Иначе и на мен не ми е любимец
                    НАМАЛЕТЕ СКОРОСТТА - СПАСЕТЕ ЖИВОТ!!!

                    Коментар


                      #25
                      не, даже днес, това дойде като бонус само искам да кажа, че Фетел нямаше какво да губи, и това беше последната обиколка, и не знам аз се чудех какви нерви трябва да имаш, за да издържиш, явно Хамилтън има още да пораства, но спокойно, и това ще стане, и няма да се решават на косъм титлите му, живи и здрави, да гледаме и да се радваме на формулата много големи състезатели има в момента и за напред, звездите се оертават, ще е лудница според мен
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #26
                        И аз си мислех за гръмналия двигател преди финала...жалко! Но и в двата случая, толкова слаби шампиони рядко е имало. С по 5 победи - айде моля ти се! Мишо винаги беше с по над 100 точки.

                        Коментар


                          #27
                          Фактът, около който можем да се обединим, е, че мацката му наистина е страхотна и нямаме нищо против нея, а и понеже Хамилтън не ни е баш ближен, с чиста съвест си я и пожелаваме. Дай, Боже, всекиму, дето има една приказка.
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #28
                            Стана ми интересно това че Тимо Глок беше изпреварен два завоя преди финала тоест в обиколката в която Фетел лапна Хамилтън. А караха 3 или 4 обиколки с мокри гуми Освен това единствено Глок от пилотите в челото не смени гумите след като заваля доста се замислям дали това не е било част от стратегията на макларън.Историята познава и други такива случки.Евала на Фетел мъжка битка.За мен той е по добрия пилот от Хамилтън просто не е имал късмета да попадне в силен отбор.Искренно съжалявам за Маса за мен той трябвяше да стане шампион заслужава го.честито на всички съфорумци за победата на ФЕРАРИ тази година
                            FIAT uno 1.0Fire 45hp

                            Аск "Vromos"- Бургас

                            Коментар


                              #29
                              няма какво да го мислим Глокако беше сменил гумите, изобщо нямаше да се стигне до тази драматична ситуациячовека рискува и се получи тованай-голямата грешка на Хамилтън беше, че от пазене не се беше подсигурила си стоеше в зоната гарантираща титлата и този дъжд щеше да му изиграе голям номертова е моторния спортдогодина - отново ...Фетел почти си подпечата договора с Ферари :D
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                #30
                                Абе каква стратегия на макларън, последните обиколки им трепереха шортите, а Фетел ги задмина като пътен знак. Тоя ако го сложат във Ферари или макларън ще му дишат прахта само Маса го закопа отбора му, момчето даде всичко от себе си. И съм сигурен, че за много хора той е шампион.
                                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                                Коментар

                                Working...
                                X