Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за миналото на Ф1 и за това Шумахер идол или не

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    charlie написа:
    p.p. nadjawam se da me razbirash - gledam, che twoeto ime se mydri v temata s prawilata, ta weche sym siguren, che me razbirash
    Е най-накрая си разбрал ...

    Коментар


      #32
      Колега wwweb,за СПАМА в темата ми аз нямам нищо против .Аз и за това съм я пуснал,за да не се зарива другата тема с л...на Айде бе продължавайте,таман ми стана интересно и спряхте да пишете.Досега само няколко колеги си защитиха мненията,повечето бяха от сорта "не закачайте Ш... той е велик,Той е най-добрия и бла-бла-бла" такаче се вземете в ръце и атакувайте клавиатурата
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #33
        Е отвлекохте се ся...а е за шуми едни го плюят др го величаят Пак да кажа може и талант да е - има адски трезва преценка какво става и какво да направи за да спечели - немец кфо да се каже.Иначе си е подъл шваба А за формулата да дъвчем ,че е станала вярно компютърна игра няма сми..Веднъж си я пуснах ф1 еди коя си година - само от опциите видях на кой копчета са помощните екстри и мачках - люпиш семки и с 1 пръсте само менкаш стрелките ,а наляво а нядясно - пародия.Карт сериите тва е истината пак да си го кажа.Американците знаят как се прави шоу и тва е - искат да гледат герой - аре в кола сам да я кара и там стават доста обрати поради доста причини.Даже си свалих да гледам Гориво в кръвта - със силверстър сталоун - дето гледа и ф1 да снима филм по нея ,ама нещо по карт серийте го направи
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #34
          wwweb написа:
          BLUEBiRD написа:
          ...
          След второто изречение спрях да ти чета глупостите. Такива измъчени философи, като тебе, знаеш ли от кога не са ми интересни?Гледам нещо го обърна на лично срещу мене (без да съм ти дал повод)? Правилата чете ли?
          До второто изречение няма нищо с философска насоченост. Но така е: да четеш е едно, да разбираш написаното - друго. Естествено не ти се сърдя - колкото си можал - толкова си разбрал. Срещу природата и това, което ни е дал всевишния нищо не може да се направи, а от друга страна човек никога не може да надскочи умствените си възможности И още нещо: срещу теб нямам нищо, въпреки че повод имам: не обичам да чета глупости и расистки изказвания, още повече от дълбоки провинциалисти

          Коментар


            #35
            wwweb написа:
            Има си "мутри", които са ти противни за цял живот, въпреки, че му стисках палци в последния му сезон да се оттегли с титла. Чернилката ми е същият! Тоя, ако го вземат някога у Ферари, ще продам Алфата и ще си купа Голф!
            И кво?
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #36
              wwweb написа:
              BLUEBiRD написа:
              И още нещо: срещу теб нямам нищо, въпреки че повод имам: не обичам да чета глупости и расисти изказвания, още повече от дълбоки провинциалисти
              Какъв е този расизъм към провиницята, пазителю на негроидната раса?Оставам с впечатлението, че имаш някакви вътрешни противоречия. Пийни едно успокоително и легни ...
              Бъркаш категориите Направи си справка в уикипедия какво е расизъм
              Код:
              http://bg.wikipedia.org/wiki/Расизъм
              и какво - провинция
              Код:
              http://bg.wikipedia.org/wiki/Провинция
              Благодаря за съвета относно успокоителното, но не ми давай нещо което не съм поискал Видях, че ти си копи - пейстнал правилата на този форум от data.bg, но поне да ги беше преписал като хората

              Коментар


                #37
                Явно, че всички отдавна забравихте за какво всъщност беше отворена тази тема.Това тук е раздел "Моторни спортове" а не "Общи приказки"И понеже не виждам как по честно да постъпя ще заключа темата.

                Коментар

                Working...
                X