Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 - Сезон 2007

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Голяма "заслуга" за отпадането му има и "баща му" Рон Денис за какво го държаха толкова време на пистата 3 обиколки се въртя като пиян без да влезе в бокса, какво очкваха да стане чудо и да му се оправят гумите. Представям си в Бразилия ако изкокне някъде бразилците как яко ще го бутат ама в обратната посока

    Коментар


      #92
      stenli написа:
      Голяма "заслуга" за отпадането му има и "баща му" Рон Денис за какво го държаха толкова време на пистата 3 обиколки се въртя като пиян без да влезе в бокса, какво очкваха да стане чудо и да му се оправят гумите. Представям си в Бразилия ако изкокне някъде бразилците как яко ще го бутат ама в обратната посока
      Нека му е гадно на негъра!!! Май най-накрая правдата възтържествува. Ако и следващият път отпадне направо ще съм най-щастливият човек на света. Или поне да остане 2-ри или 3-ти на края на сезона. Не може се да го бутат.
      Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
      Настояща: VW Polo 1.1i '92

      Коментар


        #93
        ИМА ГОСПОД!!! ИМАААА!!! Най-после го напусна калитковския късмет дееееееее......ба и печката д........ба..... Тоя път така скочи в л.....та с двата крака, че даже услужливите стюарди не можаха да го върнаткакто вече веднъж го направиха. Щях да умра от кеф! Аман от това лансиране - не само отбора, а и ФИА и комисарите на всяко състезание му настилат пътя с розови венчелистчета и какво ли още не ... Дано в Бразилия му се строши и двигателя и скоростите и спирачките и каквото може там... Алонсо като шампион повече ще го преживея пред тоя дрисльо... Имам чувството, че има уговорка - за Ферари титлата при конструкторите, а за Макларън - при пилотите... Вие как мислите ... Нещо ми намирисва...Миналото състезание Ферари не излязоа от боксовете , та що псувни отнесоха, още от тогава ми намирисва работата...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #94
          За уговорка не знам, но това днешно отпадане ми напомни на момента с една 95-та минута от общо 96 Тоя като нищо ще изпусне титлата. Той на напрежение не може да издържи.Очаквам Кими отново първи в Бразилия. Не мога да забравя миналата година как Ферари бяха дали супер кола на Шумахер за бразилското Гранд При.Ако дадат същата добре подготвена кола на Кими, той няма да има равен.Маса за пореден път ме разочарова много. Не може да кара все на приливи и отливи.

          Коментар


            #95
            Аз съм за IceMan, но не обичам Ферари. То тези тънки игрички опорочиха формулата.

            Коментар


              #96
              Stilo написа:
              Аз съм за IceMan, но не обичам Ферари. То тези тънки игрички опорочиха формулата.
              И не само Формулата. Вече всеки спорт се опорочава. Или е интрига или е допинг или нещо друго.... Нямам думи просто. Дано Кими е пръв а Маса 2-ри. А онея двамата да ги няма въобще в точките. Ама пък то май излиза, че негъра пак става 1-ви..... Значи на Алонсо му трябват точки нека вземе.
              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
              Настояща: VW Polo 1.1i '92

              Коментар


                #97
                Айде, Маса блъсва Хамилтън на старта и разчиства пътя на Кими и Алонсо да решават титлата като мъже.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #98
                  sugarboy написа:
                  Айде, Маса блъсва Хамилтън на старта и разчиства пътя на Кими и Алонсо да решават титлата като мъже.
                  ХАХАХАХАХА не бива да сме телепати... Довечера ще изперкам 2-3 микроинфаркта като нищо.... п.п. Още не е почнало състезанието и пак го подпряха негъра му с негър...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #99
                    КИМИ - ШАМПИОН!!! FORZA FERRARI!!!1. Райконен - 110т.2. Хамилтън - 109т.3. Алонсо - 109т.
                    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                    Среден разход на газ

                    Коментар


                      Мелодрама с хепиенд. 10х БАрни, че си върна вересиите
                      no pain no pain

                      Коментар


                        http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=25605
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                          Коментар


                            Много още има да учи това момченце по отношение на психиката. Реалното състезание не е като да седиш по цели дни в симулатора
                            Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                            Коментар

                            Working...
                            X