Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво карат в Гьрция?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не знаех, че си такъв фен на дизела. То и мен ми харесва ама новия
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    Коментар


      #17
      Не съм съгласен, че в Гърция не се кара Фиат.Преди месец бяхме последователно (в два уикенда) в Охрид и Солун.Македония: Бедна, планинска държава, която да се чудиш как се издържа. НО ! 50% от всички коли които видяхме бяха нови. Другото което ме втрещи е огромното присъствие на Фиат Като цяло мнозинството фиати които видяхме бяха Стило и Гранде Пунто. По рядко се виждаха Марея и Браво/Брава. Само едно Типо мярнахме.Там си имат някаква фирма за минерална вода (минералната им вода е газирана. там нямата като нашата). Та въпросната фирма беше организирала томбола в която разиграваше няколко Гранде Пунта. Въобще, за мен страната на Фиат на Балканския полуостров е Македония.Гърция: 3/4 от всички коли са абсолютно нови. Гърците карат като откачени. Между Охрид и полуостров Халкидики има магистрала, на която ограничението й е 110. Е, нямаше грък който да караше с по-малко от 150. Направо ме ги гледах като гръмнат. На връщане си отпуснах крака върху педала на газта и ме размина само едно Ауди с БГ регистрация. Фиат виждах нерядко, но като процент от видяните от мен коли е по-малко от 10%.
      Прикачени файлове
      Analog Man...

      Коментар

      Working...
      X