Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимавайте, колеги /форум Ситроен/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе бъзе. То пък ако си сам в колата или със семейството точно ще спреш да помагаш на някви...Много ясно че ще продължиш...Ако си здрав, луд или с пистолет може и да спреш...
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #17
      NLO написа:
      Мисълта ми е такава че КАТ с лади вече няма ако тръгне да те спира такава педала в дясно от спирачката е правилното решение или междуградско спрели колата на сред пътя по нощите и т.н.!!!! то всеки ще каже е да като е такава фрапантна ситуация много ясно че няма да спра ама в повечето случей като тръгне да става на истина ше си кажеш тия т..и ченгета как са спрели неграмотно!!! Ако нещо ме осъмнът ще ме хване базето и спирка най-близкия град ако са истински ще дойдат на пожар после ако щът да ме глобяват ама аз пари за нова кола или глава нямам!!!Така виждам аз нещата
      А има ги в София ,вчера ги видях с една лада 5
      FIAT TIPO 1,6

      Коментар


        #18
        В София ги има. Само че на извънградската мреж са само Опели. В няколко репортажа куките казаха да не спираме на други коли, ОСВЕн Опел с надписи ПОЛИЦИЯ ...
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #19
          Това за ОПЕЛите и аз съм го гледал, само че тук до Сливен на Калояново много често има един ФОРД - тъмно син при това, с надпис ПОЛИЦИЯ. Със сигурност знам че е истински, защото познавам някои от полицаите, но а кажете сега да спираме или да не спираме, г-да полицаи?

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Това за ОПЕЛите и аз съм го гледал, само че тук до Сливен на Калояново много често има един ФОРД - тъмно син при това, с надпис ПОЛИЦИЯ. Със сигурност знам че е истински, защото познавам някои от полицаите, но а кажете сега да спираме или да не спираме, г-да полицаи?
            http://www.automarket.bg/articles/08082002.htm Ето тук за Астрата
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
            КУПУВАМ: Спортен волан

            http://www.tempra-clube.hit.bg
            http://www.tempras.myfreebb.com

            Коментар


              #21
              Много е гадно и за съжаление тия истории все още са реалност. Аз лично също едвам успях да се измъкна един път от барикада на пътя по посока ГКПП Гюешево. Но едни приятели после ми казаха че не са успели да избегнат подобна барикада и им се е наложило да спрат. От спряла в съседство кола изтичали някакви бабаити отворили вратата и вкарали цял автомат въре с команда "изскачай от джобовете" за късмет на приятелчетата се оказало че познават единия от нападателите и ги пуснали без особенни проблеми. Това беше преди няколко години но съм сигурен, че нещата продължават с пълна сила- за съжаление.
              The world belongs to those who dare to be first

              Коментар

              Working...
              X