Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много неприятна случка (тежка катастрофа) на Вакарел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Току що се прибирам от болницата, изписаха го вече, всичко е ок...чувства се добре. Закарах го в къщи, така че няма смисъл да се ходи в болницата...Поздрави и безавариино...моля Ви се!!!!

    Коментар


      #17
      Оф, чак сега го прочетох - ужас! Направо да не повярваш, че от таколкова смазана кола могат да излязат живи хора....Наистина не сте били сами там! Emdless - бързо оздравяване и дано това произшествие ти е единственото през следващите 100 - 200 години Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #18
        Искренно се надявам за по-скорошно възстановяване!!! Най-важното естествено е че няма по-сериозни последствия за хората в 2-те коли! Ударът не е бил лек. Стискам палци за скорошно възстановяване от този гаден инцидент!! Стани, с теб сме всички!!!!!!!

        Коментар


          #19
          Много неприятна случка(тежка катастрофа) на Вакарел.

          Радвам се искрено,че няма по-неприятни последици от случката.Майната му,пари се печелят,здраве и нерви-не.Дано не виждаме повече такива снимки и никой да не става учасник в подобни ситуации.
          Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

          Коментар


            #20
            Emdless кураж и бързо възстатовяване.

            Коментар


              #21
              Станалото станало.Добре че в случая се е разминало само с материални щети.Какво е изпитал и Митко той сам си знай като е гледал какво става пред очите му.Това момчета още веднаж идва да покаже че не бива човек да си играе със съдбата.Просто като чета във форума кой колко е вдигал с колата си тръпки ме побиват.какви са тия 160 -170км/ч Ами това си просто игра с животаси.Първо ние нямаме такива пътища колите са все на старо животът тежък и всеки е нервен .Да му пожелаем на колегата да оздравее и да няма последствия от преживяното пък и тоя с джипа е би трябвало и в канавката да влезе но да се е опитал да избегне удара. Верно че става за секунди но както и по рано съм ви писъл отстъпвайте винаги на пътя нищо че други нарушават правилата.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #22
                Тази вечер се събрахме в дома на Стани, отидохме да го видим, добре е, коментирахме много ситуацията и благодаряхме на господ че са живи.Стани ме помоли да предам благодарностите на всички, станали съпричастни към събитието. За съжаление няма нет в къщи и няма възможност да прочете постингите, но по телефона му изчетох всичко....Поздравява всички, а ние се надяваме повече да няма подобни случки.

                Коментар


                  #23
                  супер

                  Знам как се чувства сега и после с усмивка ще разказва за тази случка тъй като има възможност да разказва а не е пострадал А за колата както знаем се купува, така че по-бързо съвземане и веднага сядай да караш, дори да имаш страх от каране в началото. Моята приятелка която беше с мен при моята катастрофа имаше страх до преди няколко дена, но на мен ми се наложи да ходя до Германия и оставих колата на нея и тя е преодоляла вече страха си. Аз лично нямах проблеми. Успех пич, и се надявам да се видим скоро за да разказваш
                  Mit®

                  Коментар


                    #24
                    Ужас!!! Късметлия си Стани!!! Важното е че си ОК всичко друго си има оправията.
                    Почиствам пътни знаци.

                    Коментар


                      #25
                      Много тежък удър. Митко ми разказва вчера, но не си представях нещата толкова сериозни. Добре че всички са живи.
                      Tipo DGT, 1.6 DOHC

                      Коментар


                        #26
                        karam Tipo 1.4

                        Карам Tipo 1.4. Много се радвам, че автомобилът ми е един от най-сигурните.P.S.Пратете някоя снимка да разгледам и да покажа на жената, че се вози в истинска кола, пък макар и не много нова.
                        минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                        Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                        Коментар


                          #27
                          Като се сетя сега че на последната среща на "ЕКО" беше седнал до мен и си говорехме, а после какво става направо не е за вярване Все пак сега най-важно е Стани да се въстанови колкото може по-бързо и да е пак сред нас.
                          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                          Търси се..

                          Коментар


                            #28
                            Малеее като гледам снимките направо ми става зле. Като си помисля колко пъти съм минавал по този път, и то на какво /на пръв поглед/ безобидно място. То там рядко се разминават две коли. Стани, колега невероятен касметлия си. Да си жив и здрав, и на всички във форума- безавариино! Катастрофата с каква скорост е станала?
                            FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                            Коментар


                              #29
                              Гледайки потрошената кола предполагам че Стани си е бил сложил колана.Така ли е ??
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар


                                #30
                                Това е нагледен пример че коланите помагат.Нека всеки сам си направи извода.
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X