Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисерите на клиентите...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бисерите на клиентите...

    Това са бисери на клиенти в банки ,магазини и банкомати... 1. Еврото да ми го изплатите в ПАРИ .2. От ВАШЕ име съжалявам ,че ще си изтегля парите ,но ми се налага.3. Искам пластмасова карта да ми направите.4. Банкомата ми го откраднаха5. Идвам да си взема банкомата.6. Каква е тая главница по депозита.7. Аз сметка не искам искам само депозит.8. Моминското име на майка ми е ........ПАЦА .9. От НОИ ще ми дават пари ,но на банкомата ги няма..........ще го питаш ли кога ще ми ги даде | банкомата|10. Идвам да се кандидатирам за пари.11. Банкомата на съседната улица ми глътна картата и идвам да ми я върнете.12. Банкомата на съседната улица не работи и искам да дойдете и пред мен да го оправите.13. За да кандидатствам за кредит трябва да ми превеждат парите във вашта банка..........искате да работя при ВАС в банката .......а не става аз отдавна работя в тази фирма как ще напускам.14. Тука давате ли пари.15. Деца под 18 години .......не нямам едното е на 5г. а другото на 3 г.16. Трябват ми парите да си построя една стаичка.17. Аз съм ВАШ локален клиент.18. Трябват ми парите да си купя багаж.19. Ти ми дай кредит па аз после ще ти звънна да ти казвам за какво съм ги изхарчила20. Това е номера на президента на фирмата.21. Моето семейно положение е много добро имам две прасета и три кокошки.22. Идвам да се абонирам за карта.23. Добър ден , искам да ви попитам какви изследвания ми трябват за отворен кредит.24. Аз живея в ....... Рандовци / има предвид Орландовци/25. Идвам да платя 2 лева за банкомат.26. Номера изписан на гърба на картата МИ е на ,,Центъра за борба с клиентите
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    #2
    т’ва ако не са диваците от махалите, аз ставам президент на САЩ
    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

    Коментар


      #3
      :D :D :D :D :D :D


      https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

      Коментар


        #4
        Тъкмо и аз щях да кажа, че това са... от... малцинствата!

        Коментар


          #5
          ///// написа:
          Тъкмо и аз щях да кажа, че това са... от... малцинствата!
          Лошото е , че вече са мнозинство.
          There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

          Коментар

          Working...
          X