Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аман от тарикати с лъскави коли :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ами аз съм шофер от година, ама вече се нагледах на какво ли не Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Даже и лека катастрофка преживях. Вчера направо откачих, щото съм пръв на сфетофара на бул. "Вл. Вазов" и си тръгвам с газ и почвам да качвам моста Чавдар, в тоя момент между мен и буса Транзит, който кара в другото платно до мен профучават Опел Калибра и Голф (никога не бихте се сетили че номера му започва с РК Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 ) с около 120 км/ч. на една боя разстояние(те караха между двете платна). А както има кофти дупки, само малко да бях кривнал в платното си щяха да ме утрепат. Направо се побърках. Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
    FIAT Uno 45 FIRE

    Коментар


      #17
      колеги опитвам се да карам нормално в градски условия ама като някой тъпак с голф или бмв 320 88’гордост ме засече 3-4 пъти през 200м направо откачам и започвам да мачкам ..да живее Фиат ! просто не може да бъде друго освен да развартиш гуми и да го изпревариш за да не те дразни


      Fiat Punto 96' ..the best caR!

      Коментар


        #18
        забранено ли??? тия тъпанари само от тва разбират късат ми нервите...любимото ми е да ми застанат в лентата за ляво или дясно със секция на светофара и да чакат за направо най-често след пазара Вазов на завоя за бул България или на светофара на Сребърна с Луи Айер посока Хладилника, където сутрин всеки чака в лентата за надясно да мине направо но именно там обичам да ги карам или да спират или в оградата да се натрисат писна ми!!!
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #19
          Не то си им идва от вътре. Просто мразят да гледад хората. И са непукисти. И аз много им се нервех, ма видех че няма смисъл. Тегли му една ____майна и си го качи на оная работа да не ходи пеша.

          Коментар

          Working...
          X