Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT SERVICE BULGARIA режат главите от кръста !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT SERVICE BULGARIA режат главите от кръста !!!

    Да ви разкажа колеги за една случка.Купиха си FIAT GRAND DE PUNTO и след около 2 месеца ми се прецака климатика.Отивам аз в сервиза на фиат и им я оставям за диагностика на следващия ден отивам и ми имате изтичане на Хл. агент .Попитах аз какво може да се направи по въпроса и те ми обясниха че услугата ще ми стръва 3564 ЛВ !!!!! Останах потресен зех си ключенцата плахо качих се и изчезнах като циганин след обир на ЖП линия. Понеже се занимавам в тая област отидох в съответните складове за хладина и климатична техника купих си бутилка хладилен агент и нов разширителен съд на стойност 320 лв прибрах се залових се за работа и ми отне 1 час за поставянето на разширителния съд и 20 минути да го заредя. И така вместо КОЛОСАЛНИТЕ 3564 лв. аз си го направих за скромните 320 лв. Така че препоръчвам на всички FIAT маниаци да потърсят помощ в друг сервиз но не и в FIAT SERVICE BULGARIA Благодаря за вниманието С уважение, Иванов . [/b]
    FIAT PUNTO

    #2
    Хората кола купуват за тези пари, тия климатик пълнят за 3600 лв. а бе откачена работа! с жълтици ли го пълнят за тия пари, колега ?
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      оторизираните сервизи режат глави преди време блъснах кон, предната броня се счупи,фиат улисе е колата, та от официалния представител ми обявиха цена от....1900 лева+гредата зад бронята само за 700 лева

      Коментар


        #4
        Къде е този сервиз, да знам да не ходя там?Да не е на летището към ауто италия сервизът?

        Коментар


          #5
          Абе да не дава Господ да ти се счупи колата!!!На мен ми потече горивната помпа! Един ми искаше 1500 евро за да я смени, в друг сервиз пък ми пойскаха 500лв за 3 часа за да ми сменят оплътненията!В крайна сметка ремонта струваше 10лв + 40 ст. за 2 пръстенчета!
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар

          Working...
          X