Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Г-н "Две леви ръце"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз си загубих служебния телефон. След един месец, като реших да изчистя колата забелязах, че едната предна седалка е малко по-различна от другата. И като се вгледах - видях...служебния си телефон!Оказа се че, понеже е от същата на цвят пластмаса, аз 2 месеца съм си карал с него в колата!? Извъртя ми ксе на линта как молих да ми вадят нова карта и тн Един ден се оказа че съм си загубил дебитната карта. Рових навсякъде - няма я.Мина зимата.Тръгнах да свалям седалките, дето ги бях купил да са отоплявам допълнително и под тази на пасажера..картата! 1 месец съм карал всеки ден колата, и не съм в.дигнал седалката да видя че тая карта е там...Е нямам думи...
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Онзи ден изхвърлих секретния болт за лятите джанти на новата ми кола. Понеже съм много подреден и не търпя нищо излишно, направих щателен оглед на колата и предадох на стария собственик цяла купчина с разни квитанции, CD-та, визитки и какво ли не, включително и задграничния му паспорт . Накрая намерих в нишата на една от вратите да се мандахерца нещо метално. Попитах го по телефона какво е, той каза, че не знае и че не му трябва. И аз го изхвърлих. На другия ден човекът ми се обади и силно обезпокоен ми каза, че се е сетил, че това вероятно е секретният болт. Ами ... намерих го, не питайте къде .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #18
        Много добра тема. Само кат за мен :D Преди година решавам да си вадя дебитна карта. Всичко ОК, отивам аз в банката, давам си заявление и си я взимам в пликче след около 5 дни. Отивам си вкъщи доволен и решавам да видя ПИН кода. Гледам аз едно такова черно отзад на плика и ми изниква гениално умозаключение - "Това се трие със стотинка и излиза ПИНа" Оказа се, че това е индиго, благодарение на което изтрих кода, а той си бил вътре в писъмце. Няма такъв втори като мене Или друга история - имах едни стари седалки в бараката от някаква кола (не помня каква вече). И решавам един ден да ги разтапицирам. Процеса минаваше учудващо добре до момента, в който ме домързя да махна по интелигентния начин една малка пружинка. Дръпнах по-здраво плата, като си викам, че той ще се скъса, а пружинката ще си остане на мястото. Да, ама не! Изхвърча ми ЦЕНТРАЛНО в окото. Още се чудя от къде точно аз го извадих този инстинкт да си затворя окото и само ме заболя повечко. Иначе не ми се мисли какво можеше да стане

        Коментар


          #19
          Е по повода за дебитните карти ... Влизам аз в банката преди 3-4 дни, и реакцията на служителката беше ... "Пак ли го затри тоя пин код бееееее"Извод : ясен :D
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #20
            Малко да посъживя темата с днешни я сакатлък, който сътворих Много обичам да си правя домашната пица, категория XXXL, с пресни резенчета домати. Свърших всичко и тръгвам да изхвърлям обелките и остатъците от доматите. Имам в кухнята иноксово кошче за боклук с педал за отваряне на капака. Засилих се с боклуците, но крака ми се хлъзна от педала, а вече изсипвах боклуците, в бързината натискам втори път и ги засрещам като бейзболист с отварящият се капак и съответно навсякъде се разлетяха домати, а кухнята стана като рисувана от Дали картинка.....
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #21
              Yavor написа:
              Моя корония номер е да си наранявам ръцете - иначе много неща правя - и по колата и в къщи, ама захвана ли нещо по-отговорно - на 10тата минута съм си ударил или порязал пръст.Не че това ме спира ама е малко неприятно Таже есента почти си отсякъх палеца на лявата ръка с една тесла - сякаш дявола ми бутна дясната ръка като замахвах и точно в основата на палеца.Посля - 7 шева, превръзки и други такива панаири.Сега ръката ми не е същата - вече не мога с нея да стискам така. Хем си заздравя добре и имам само белег.
              И аз от време на време се наранявам ,но откакто на два пъти посещавам очен лекар за изваждане на чужди тела от очите задължително ползвам предпазни очила при работа с металорещежи и дървообработващи машини.Работя ли по колите задължително хубави удобни ръкавици и на последно място дебела шапка с козирка за да не си разранявам главата при удар.Облеклото и екипировката преди работа са най-важното и е навик.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                Чета ви и се чудя - как помните всичко това бе?При мен всеки ден подобни ситуации, но ги забравям след ден максимум. Някой ако върви след мен и ме снима...Коронния ми номер е да си замъкна боклуците с мен на работа. Щото казана е много далече от къщи - цели 50 м надолу по улицата - взимам боклука да го хвърля пътьом... така си и го откарвам с мен на работа в града... Добре че и пред офиса има казани...Не вярвам, че някой може да ме бие по къръщина...

                Коментар


                  #23
                  Yavor написа:
                  Моя корония номер е да си наранявам ръцете - иначе много неща правя - и по колата и в къщи, ама захвана ли нещо по-отговорно - на 10тата минута съм си ударил или порязал пръст.Не че това ме спира ама е малко неприятно Таже есента почти си отсякъх палеца на лявата ръка с една тесла - сякаш дявола ми бутна дясната ръка като замахвах и точно в основата на палеца.Посля - 7 шева, превръзки и други такива панаири.Сега ръката ми не е същата - вече не мога с нея да стискам така. Хем си заздравя добре и имам само белег.
                  +1 ..... ама абсолютно същия съм, дори и не насериозно да правя нещо винаги, ама винаги ми остава по някоя раничка някъде.

                  Коментар


                    #24
                    EasternAlien и GTipoРазсмяхте ме от сърце с Вашите истории. Ако са истина незнам... :D :D :D Особенно това с легените е като за "най-смешните видеоклипове в БЪЛГАРИЯ" или по-скоро като за "Final Destination" :D Последното ми премеждие беше следното:Правя зелева салата, и ще режа чуканчето на зелето. Е така го отрязах, че ножа влезе в левия ми показалец под нокътя.За радост зарасна бързо.Друго, което съм запомнил: излизам за работа - бързам, закъснявам.Слизам долу в гаража - бам бам отварям врати, влизам в колата паля, газ на задна, бам дясното огледало го прибрах в тръбата за мръсния канал дето върви през гаража ми.Стиснах зъби, давам още назад опп - чук леко в дувара задната броня. Слизам от колата вече треперя, кръвно 250/170 пулс 140. Бам бам затварям вратите с шутове, влизам в колата - газ до работа. Ох, стигнах навреме. Поглеждам на дясната седалка, няма ми ги документите (които са винаги с мен в чантичката ми) + обяда. Та са наложи пак да се връщам до у дома. Това всичко се случи в миналия понеделник...... Хубав старт на седмицата Това са каръщините ми напоследък.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар

                    Working...
                    X