Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нацелиха ми колата :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нацелиха ми колата :(

    Колеги случи ми се нещо кофти.за моя радост аз и жена ми сме живи и здрави но колата ми пострада кофти.Както беше паркирана.връщам се от плажа и я намирам намачкана одзаде.от удара тази патица дето ме прасна моята кола се мести и удря леко следващата.от пред имам само ламарини но одзаде е кофти смачкана.Ако модератора прецени нека да премести темата.В момента чакам да видя какво ще ми платят от гражданската..........и се чудя дали да я правя....удара е сериозен одзаде.....или да я продавам на чарколи.някой разбира ли във Варна от разколачване и продаване на части защото честно казано не съм толкова в час.
    Прикачени файлове
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    #2
    колега мен не ми изглежда прекалено страшно положението...мисля дори че с нова 5-та врата и бронята да се позалепи където се е спукала може да се разминеш леко стига да няма някакво усукване...а на тая дето те е треснала...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Има леко усукване одзаде.но да видим колко леко ще е .както и да е мисля, че ще се оправи зависи колко парички ще глътне.сега чакам от гражданската на тази да дойдат да ми направят втори оглед.
      предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
      Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

      Коментар


        #4
        От това което се вижда на снимката, няма начин задната греда да не е поддала. Ако не е смазана прекалено много, лесно ще я върнеш както си е била.Имаш ли автокаско или само гражданска ?Какво се разбрахте със собственика на бмв-то? Ако е някой злояден, ще те изкара теб виновен!
        Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

        Коментар


          #5
          Да бе, ще го изкара него виновен, то така става...
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            Колега, на едно кръгово движение имах разстояние от едно голфче поне метър и 50, та мацката вместо 1-ва си бодна задна и ела да видиш на кой писаха акта, на мен или на нея...Пишат ти акт за неспазване на дистанция. Е обжалвам вече за не знам кой път...
            Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

            Коментар


              #7
              Тук става въпрос за паркиран автомобил :D
              1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

              Коментар


                #8
                Мда, но не можеш нищо да докажеш !
                Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                Коментар


                  #9
                  Кофти случка колега.Според мен задната греда е мръднала, но нищо не може да се каже така. Преди 2 месеца ме удариха отзад, седя си на сфетофар и с доста сериозна скорост, та колата ми излезе тотал щета. Гражданската на виновника ми покри щетите, и вече съм ви колега.. Къде е гражданската на тази овца ?
                  Fiat Brava `97 1.6 16V ELX - МеТаН power

                  Коментар


                    #10
                    Idalgo написа:
                    Кофти случка колега.Според мен задната греда е мръднала, но нищо не може да се каже така. Преди 2 месеца ме удариха отзад, седя си на сфетофар и с доста сериозна скорост, та колата ми излезе тотал щета. Гражданската на виновника ми покри щетите, и вече съм ви колега.. Къде е гражданската на тази овца ?
                    Колега добре дошъл в форума!Предполагам, че гражданската на тази о**а я няма поради простата причина, че е избягала
                    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                    Коментар


                      #11
                      Марто написа:
                      Idalgo написа:
                      Кофти случка колега.Според мен задната греда е мръднала, но нищо не може да се каже така. Преди 2 месеца ме удариха отзад, седя си на сфетофар и с доста сериозна скорост, та колата ми излезе тотал щета. Гражданската на виновника ми покри щетите, и вече съм ви колега.. Къде е гражданската на тази овца ?
                      Колега добре дошъл в форума!Предполагам, че гражданската на тази о**а я няма поради простата причина, че е избягала
                      Мерси!Относно гражданската аз до колкото разбрах виновника се знае кой е "В момента чакам да видя какво ще ми платят от гражданската........." Мисля че о**ата е разкрита
                      Fiat Brava `97 1.6 16V ELX - МеТаН power

                      Коментар


                        #12
                        Дам колеги знае се кой е.Връщам се от плажа с жена ми и гледам: полиция ...две патки квичат ( виновничката съхс сестра си) и моята кола смачкана.добре, че поне виновника беше там.нямам каско.само от гражданската на тази която гражданска е за съжаление в Булинс.днеска мина втори оглед.всичко което се виждаше го записаха ноз а усукване каза, че не може да го пише защото не се вижда.вижда се, че едната задна гума е малко по изнесена но като го снима нищо не излиза и каза, че от София няма да го признаят.инъче всичко що се вижда за сега го снима и мисля, че ще го сметнат.дано да покрие защото ей така както съм паркирал и без вина без нищо.аз нямам вина за нищо.относно БМВ-то на него също ще му платят на гражданската на тази защото тя е причинител на ПТП-то.В протокола от КАТ за ПТП подробно е описан механизма на ПТП.Блъска мен и от удара моята кола удря втората.Добре, че се вижда колко дистанция съм оставил-2 метра.Тя бая силничко е спряла в мен щом като ме е влачила 2 метра.както и да е....добре, че поне нас ни нямаше в колата или примерно точно в този момент да си товарим багажа с жена ми защото не ми се мисли........можеше да сме без крака.
                        предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                        Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                        Коментар


                          #13
                          Къде е това, не ви ли опнаха за неправилно паркиране?
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #14
                            Мнооого неприятно колега...дано да се наредят нещата и ГО да ти стигне за да си покриеш разходите.Но както казват - малкия дявол е.----Само да спомена че скоро гледах по телевизията инциденти в USA - една баба получава инфаркт, докато шофира и отнася човек, който е отворил багажника на колата си.....Човечеца е в инвалидна количка в момента....Така че пак по-малкото зло!

                            Коментар


                              #15
                              Това си е паркиране на забранено място и според мен би трябвало застрахователната компания да ти откаже да плати каквото и да било.

                              Коментар

                              Working...
                              X