Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За хората и джиБовете!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За хората и джиБовете!

    Тази история ми я изпратиха току що и не се сдържахда ви я предоставя! Предполагам е от накой форум като нашия! Но съдържанието е убийствено!http://zoosviat.com/ScreenHunter_01%...30%2015.33.gifГрешен раздел->ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    #2
    Тези са някакви уникални хора. Аз правилника съм го чел доста добре, и това за черния джиБ не съм го засичал , ама щом е вярно си купувам един черен джип и пердаша на всякъде без да ми пука , нали съм с предимство. А и това е поредния пример как хубавите момичета с богати е**чи си изкарват книжката , и после си мислят че могат много да карат и давай в големия джип. Накъде отива нашата проста държава. Защо трябва да има такива изроди с джиБове по пътищата. А и съм присъствал как един човек се опитваше да подкупи инструктора , защото сина му можел да кара , ама да не се занимава с курсове а направо да си вземе книжката. Да ама имаше много свидетели и инструктора се засмя и вика не става. Иначе са ми казвали че този същия инструктор е приемал подкупи. Така че като видите джип и жена в него , или каквато и да е скъпа кола пускайте я да минава и това е. Може и да не е правилно но поне си спестявате главоболията от такива случки.

    Коментар


      #3
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...900&start=1410
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Ами така е, като нередовно чета рубриката! Извинения!
        Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

        Коментар


          #5
          Re: За хората и джиБовете!

          Forsaken написа:
          Тази история ми я изпратиха току що и не се сдържахда ви я предоставя! Предполагам е от накой форум като нашия! Но съдържанието е убийствено!http://zoosviat.com/ScreenHunter_01%...30%2015.33.gifГрешен раздел->ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
          Добре де, всичко уж ми е ясно, ама защо на колегата офтопика е преместен от модератора, а моя офтопик е затрит и за мен следва жълт картон? Е това не разбирам! Къде трябва да се бутнат кинти за да са еднакви нещата за всички? :D Шега, шегаааааааааааа, не ми слагайте трето предупреждение, че момата ми после ще го отнесе с "много такова по таковата"... Иначе по темата... Карам си аз по булевардче едно... И изведнъж, на забранено, ме отнася една полицейска кола без пуснат буркан. Не да ме блъсне, а подминава с бясна скорост! И аз - газ след нея. И така към 10 минути. Изведнъж оня отваря прозореца и ми маха като на стоп.Спира той, спирам и аз. Документи, целувки........ Както му е реда. -Какъв е проблема бе старшинка? - Ами пресякохте непрекъсната линия! - Аз Ви следвах! Бяхте без включени сирени и си карах зад Вас! Не бяхте на специален режим на движение по пътищата. - Ще ти пишем акт! - Може. Ама като видя подписан от теб акт, че си нарушил правилата и ти. Този се облещи. Отиде до колата. Дойде колегата му. Започнаха заплахи. А в колата ми още двама имаше. Единия беше доста голям шеф в МВР, но си мълчи. Обаче, когато старшинката каза "Дай 20 лв и да не се разправяме" стана страшно. Подробности не са нужни, но тия двамката не работят в системата на МВР от нейде 1998 година.
          Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

          Коментар


            #6
            Втори случай. Преди десетина години правих някакъв курс по магистрала Тракия. И на Църна маца някъв разпищолен помияр в униформа си клати палката. Ама нито ме посочва, нито посочва място за спиране. Той маха и аз му махнах и си продължих. Малееееееееееее. Бех виждал такова нещо само по филмите. На Ихтиман магистралата блокирана, няколко коли отстрани, шипове сложени... И пред мен спрели няколко коли. Спирам и аз. И изведнъж, като духове ми се нахвърлят дузина командоси. А аз изобщо не вдявам за какво става дума. "Аде цункай тоя асфалт. Дай тая ръчичка. Дай и другата." Докато кажеш и дума и в един тъп микробус и аде към София. Поне не ме биха. Ама се гушках в пода на буса. И всичко мълчи вътре. Отиваме нейде/тогава не бях софиянец/ и ме водят в една стая. А там, оня-стопаджията. Полицая от Църна маца. Тоя все едно някой му тури пиратки в памперса. Като се разподскача, като се разкрещя...МАМУУУУУУУ......... Аз бях твърде уплашен за да се респектирам. Оня крещи. Обаче като ти падне адреналина и се връща мозъчната дейност. Поисках чаша вода и му казвам.- Старши, колко би платил, ако умрях тук от страх, че не съм ти спрял на магистралата на повика като на говедо? Или нещо от сорта. Тоз онемя. Стана червен, после зелен, после бял. Тук набрах смелост и го питам: - Ти махна ли на мен, че да ми посочиш място за спиране, както си е по правилник? Ти размаха една гега, все едно спираш козите на село. На кого и защо... Не е ясно. Па после доде шефа му, па после адвоката ми. Стана красота. Пуснаха ме де. Ама от 10 години видя ли катаджия , дори да са чеше по гъза с палката на шосето........... пак спирам! :D
            Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

            Коментар


              #7
              veni224 написа:
              - Ти махна ли на мен, че да ми посочиш място за спиране, както си е по правилник?
              Ти ако мислиш, че той е чел правилника...
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар

              Working...
              X