Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предупреждение за магистрални измамници

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предупреждение за магистрални измамници

    Ще Ви разкажа на кратко как щяха да ме "изпързалят" днес на магистралата Варна-Шумен.Карам си аз най-спокойно посред бял ден посока Варна-Шумен и след отбивката за село Невша, в далечината виждам кола на авариини и около ния още 2-3 коли. Пускам авариини, намалям с идеята да помогна с каквото мога на авариралия колега. След като почти съм спрял ми прави впечатление, че авариралата кола е с англииска регистрация, а автомобилите които са спрели преди мен да помагат, по един по един се изнасят. Спирам и при мен пристига бай мангал (не е ром, а е мангал) и ме пита "спиик инглиш", аз му викам "ноо". През това време втория мангал обработва друга кола. Та моя мангал продължава на "чист" англииски, "биг проблем, майне ауто капут, плиис пидисе леа" (точно така го каза, както го четете) и понечва да си свали "златния" ланец от врата (Т.Е. аз да не съм "капо"), същевременно ми подава визитка на англииски, на която в бързината успях да прочета само името "Али Ахмед". Същия тоз мангал понечва да ме изкара от колата, обаче аз имам бърза ръка и крак, та успявам да си затворя вратата и газ. Кажете ми как след такава случка да спра следващия път на подаден сигнал от колега, който наистина се нуждае от помощ.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    #2
    Дано поне си се обадил в полицията да съобщиш за случая...
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      Пак ли тръгнаха магистрални крадци???Колко мангала бяха, трябваше бой и само бой.Сигурно са окрали няколко коли по тая схема...
      FoRzA ItaliA
      Lancia Delta HPE
      ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

      Коментар


        #4
        Едно време им беше пак редовна схема по пътищата,само че не бяха научили английски все още и докато човечността в теб работи и си заровил глава под капака да видиш що става тука,изкачат двамца тримца чернокожи и отпътуват с твойта колица,или бой докат не си дадеш всичко дето имаш.П.П. Бой му е майката,як пердах да им фърлиш и да ги оставиш на пътя,ама знаеш ли ги колко черни чакалят в храстите и кво имат в ръцете си....

        Коментар


          #5
          Аз затова никога не спирам нито на закъсали, нито на стопаджии. Малко е грубо, но го правя за своя защита. Аз ако закъсам, знам че никой няма да спре или ако спре после може да ме изнудва. Друг е вече въпроса ако видя форумски стикер на спряла на аварийки кола.Затова пък имам разпечатка с телефоните на колегите от форума (викам й "четирите валета" ), която не излиза от джабката. Естествено и аз съм на 24-часово "стенд бай" разположение ако ми се обади някой колега и ми се представи по ник.

          Коментар


            #6
            А бе тия пак ли надойдоха... добре, че си се измъкнал колега. Наистина си прав...
            Кажете ми как след такава случка да спра следващия път на подаден сигнал от колега, който наистина се нуждае от помощ.
            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
            Punto. 1.2 16v. 86hp+

            Коментар


              #7
              fast_ghost написа:
              А бе тия пак ли надойдоха... добре, че си се измъкнал колега. Наистина си прав...
              Кажете ми как след такава случка да спра следващия път на подаден сигнал от колега, който наистина се нуждае от помощ.
              За това винаги газовия пистолет под седалката
              Fiat fen

              Коментар


                #8
                denito_trg написа:
                fast_ghost написа:
                А бе тия пак ли надойдоха... добре, че си се измъкнал колега. Наистина си прав...
                Кажете ми как след такава случка да спра следващия път на подаден сигнал от колега, който наистина се нуждае от помощ.
                За това винаги газовия пистолет под седалката
                +1 С газов Пистолет!
                Ползвайте мигачи!

                "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                Jim Morrison

                Коментар


                  #9
                  denito_trg написа:
                  fast_ghost написа:
                  А бе тия пак ли надойдоха... добре, че си се измъкнал колега. Наистина си прав...
                  Кажете ми как след такава случка да спра следващия път на подаден сигнал от колега, който наистина се нуждае от помощ.
                  За това винаги газовия пистолет под седалката
                  За какво газов направо един истински пък да ги видим тогава колко са смели. :D
                  Виж бейби не сме глупаци,
                  ние сме отбор от здравеняци.
                  Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                  така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                  http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                  Коментар


                    #10
                    Жената се оплаква, че в центъра под училище ’Кирил и Методи’ някакви мангали ’разпределят’ кой къде да паркира и ’пазят’ колите, посрещат те с репликата ’Дай някой лев, пазим да не се случи нещо на колата’. Та на нея казах каквото ще кажа и на тебе - изглеждаш ги сякаш света е твой и казваш с лека погнуса ’И полицейски коли ли спирате вече?’. Да видиш как ще се отвеят бързо бързо. Не нарушаваш закона, ти не казваш че си полицай или да се представяш за такъв, просто задаваш въпрос.А иначе не просто не спираме, а и караме със заключени врати. Велкум ту Билгериъ.

                    Коментар


                      #11
                      ls1 написа:
                      Жената се оплаква, че в центъра под училище ’Кирил и Методи’ някакви мангали ’разпределят’ кой къде да паркира и ’пазят’ колите, посрещат те с репликата ’Дай някой лев, пазим да не се случи нещо на колата’. Та на нея казах каквото ще кажа и на тебе - изглеждаш ги сякаш света е твой и казваш с лека погнуса ’И полицейски коли ли спирате вече?’. Да видиш как ще се отвеят бързо бързо. Не нарушаваш закона, ти не казваш че си полицай или да се представяш за такъв, просто задаваш въпрос.А иначе не просто не спираме, а и караме със заключени врати. Велкум ту Билгериъ.
                      тва го правят на жени основно. като слезем 5 мъже от колата изглежда не я пазят, щото си мълчат.
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        batabit написа:
                        denito_trg написа:
                        fast_ghost написа:
                        А бе тия пак ли надойдоха... добре, че си се измъкнал колега. Наистина си прав...
                        Кажете ми как след такава случка да спра следващия път на подаден сигнал от колега, който наистина се нуждае от помощ.
                        За това винаги газовия пистолет под седалката
                        +1 С газов Пистолет!
                        Само да не ви извадят на газовите играчки боен.
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          Хич не им спирам даже и на стопаджии/йки не спирам, нямам място в колата за непознати. На мен ако ми трябва превоз и нямам автомобил моля приятел или си плащам на някой да ме превози (такси, автобус, влак, самолет) Не съм и автомонтьор и не мога да помогна на аварирали превозни средства. Ако ме потърси колега от форума бих помогнал естествено с каквото мога.

                          Коментар


                            #14
                            Всеки може да закъса на пътя.Дали пък да спрем - това си е лично решение.Тази година са ми махали за помощ няколко пъти.- зимата, около 9 часа вечерта, магистрала Хемус (тъмно, студено, вали) ... Citroen Xsara, аваийните му мигат мижаво ... спирам зад колата на десетина метра и виждам човека дето идва към мен ... колата угаснала, а батерията на телефона паднала ... моли да звънна и извикам помощ ... и да закарам детето и жена му до следващата голяма бензиностанция, че стоят на пътя повече от час и в колата е голям студ ... подава 2 банноти по 20 лв. и пита дали това стига ... Като видя че съм с Нокия закачена на зарядното попита дали може да зареди малко неговия GSM ... прибрах ги да се постоплят докато се зарежда телефона му ... детенцето беше на 4-5 год. ...Викнах му пътна помощ ... Естествено отказах парите ... След няма 20 мин. пътната помощ се появи ...Не съжалявам че спрях ...- март или април, пак на магистрала Хемус ... идва някакъв мургав тип и казва че спукал гума, а нямал крик ... през това време телефонна му звънна и чух че говори на цигански ... около колата още двама или трима типа ... Казах че и аз нямам крик ... Нямах проблем със съня че не помогнах ...- пак спукана гума и нямал крик ... спрях зад него за да му светя с фаровете ... май това му беше първото сменяне на гума ... - няколко седмици по късно ... закъсал за бензин ... идва с тубичка и моли да го закарам до следващата бензиностанция ... що не ... - като видя колата или хората около колата ... и ако не ми вдъхнат доверие - не спирам ...- От време на време качвам стопаджии ... ако са момче и момиче на ученическа/студентска възраст и изглеждат прилично - в повечето случаи ги качвам ...
                            Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                            Коментар

                            Working...
                            X