Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За един с орел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За един с орел

    Прибирах се от Асеновград към Пловдив. На надлеза преди да се влезе в града ограничението е безумно-30 км/ч, обикновено там има катаджии, а когато ги няма всички карат с 60-80. Та точно там видях някакъв с червен орел кадет, който изпреварваше отляво-отдясно, може би със 120 се движеше. Стигна до кръстовището, беше червено и останалите чакаха, този мина между колите от лява и средна лента, зави на дясно и отпраши. Беше е...ти наглото копеле. Вярно, нямаше много коли, но се чудя какъв човек трябва да си, за да караш така. Тинейджър, надрусан или се правеше на мъж пред приятелката си - "правилата са за балъците"сигурно е мислил.
    FIAT Bravo 1,9 JTD

    #2
    Re: За един с орел

    running_free1 написа:
    Прибирах се от Асеновград към Пловдив. На надлеза преди да се влезе в града ограничението е безумно-30 км/ч, обикновено там има катаджии, а когато ги няма всички карат с 60-80. Та точно там видях някакъв с червен орел кадет, който изпреварваше отляво-отдясно, може би със 120 се движеше. Стигна до кръстовището, беше червено и останалите чакаха, този мина между колите от лява и средна лента, зави на дясно и отпраши. Беше е...ти наглото копеле. Вярно, нямаше много коли, но се чудя какъв човек трябва да си, за да караш така. Тинейджър, надрусан или се правеше на мъж пред приятелката си - "правилата са за балъците"сигурно е мислил.
    това ограничение е ’Само при сняг’ колега.иначе идиоти има с всякакви коли- опели, аудита, фиати.....

    Коментар


      #3
      Re:

      PB3408CH написа:
      братле този с червениея кадет бех аз и мен ни ме интерисува дали е червено или зелено понеже полицаите не могат да ми кажат нищо
      Заради такива като тебе "Черна хроника" е пълна с теми и за съжаление се обновява много често Замислял ли си се ако те посрещне друго МПС на кръстовището като минаваш на червено...Бахти ........
      Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
      Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

      Коментар


        #4
        Re: За един с орел

        u_bo написа:
        running_free1 написа:
        Прибирах се от Асеновград към Пловдив. На надлеза преди да се влезе в града ограничението е безумно-30 км/ч, обикновено там има катаджии, а когато ги няма всички карат с 60-80. Та точно там видях някакъв с червен орел кадет, който изпреварваше отляво-отдясно, може би със 120 се движеше. Стигна до кръстовището, беше червено и останалите чакаха, този мина между колите от лява и средна лента, зави на дясно и отпраши. Беше е...ти наглото копеле. Вярно, нямаше много коли, но се чудя какъв човек трябва да си, за да караш така. Тинейджър, надрусан или се правеше на мъж пред приятелката си - "правилата са за балъците"сигурно е мислил.
        това ограничение е ’Само при сняг’ колега.иначе идиоти има с всякакви коли- опели, аудита, фиати.....
        Вярно, бе. Прав си за ограничението Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
        FIAT Bravo 1,9 JTD

        Коментар

        Working...
        X