Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Блъснах кон...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честно казано, ако бяхме цивилизована държава около големите пътища и магистралите щяхме да имаме оградна мрежа да пази разни едри и рогати добитъци да не скиторят по пътищата. Преди 25 години и майка ми трясна един кон по главата - караше обаче с 20 и освен уплахата за нея - на никой нищо лошо не му се беше случило - коня все едно не беше докосвал колата... А дали трябва да се спре като си тряснал кон... хм, според ЗДП това се води "Напускане на ПТП" и е наказуемо доста сериозно
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      Айде да си признаем на кой колко ще му пука за коня и ще се върне да го гледа при тази ситуация. Искате ли?
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #18
        Мен чесно казано нямаше да ми пука за коня а щях да се тревожа за себе си и за колата.Кон като Кон какво прави там ?За това не е виновен чеовека тои да не би да е искал да го блъсне интересни хора сте обаче .... !
        Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

        Коментар


          #19
          AnotheR написа:
          Мен чесно казано нямаше да ми пука за коня а щях да се тревожа за себе си и за колата.Кон като Кон какво прави там ?За това не е виновен чеовека тои да не би да е искал да го блъсне интересни хора сте обаче .... !
          ей заради такива като теб ,беше пояснението ми ... Може и кукер да е бил примерно............... Колега, по-леко с обидите.Модераторски екип на fiat-bg.org
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #20
            Е добре господин съвест говори си не ми пречиш И измежду другото отново имаш цинизъм в пост-а ..... !
            Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

            Коментар


              #21
              tomazo написа:
              AnotheR написа:
              Мен чесно казано нямаше да ми пука за коня а щях да се тревожа за себе си и за колата.Кон като Кон какво прави там ?За това не е виновен чеовека тои да не би да е искал да го блъсне интересни хора сте обаче .... !
              ей заради такива като теб ,беше пояснението ми ... Може и кукер да е бил примерно...............
              А аджеба какво търси там на шосето каквото и да е по това време на денонощието? И аз да съм не бих се върнал да търся коня
              Фиат Крома 1.9 16v+
              Фиат Браво 1.6 16v
              Фиат Мареа 1.6 16v

              Коментар


                #22
                напълно съгласен с теб че нямаше да се върна и аз за коня може би щях да се шърна и да търся собственика да го трепя с някоя лопата
                Subaru B9 tribeca 3.0
                Peugeot 307 04
                Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                Fiat Brava 1.6 16V 103

                Коментар


                  #23
                  Случката попада в графа "Само в България" ... . Кон в 6 сутринта на пътя.... да се смея ли да рева ли незнам. Важното е че си добре! Защото този не е имал твоя късмет.
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                  -------------------------------------
                  1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                  Коментар


                    #24
                    Много гадна случка Но ме кара да се сещам за една моя комична такава... 2003 година , ето от натоварените кръстовища на благоевград, аз съм първа кола и току що ми святка зелено и аз тръгвам - и в последния момент забелязвам че отдясно се задава галопиращ кон с около 10 метров синджир след него И си пресече кръстовището на червено гадината му със синджира Откъде се беше отвързал тоя кон и да се появи насред града, чудна работа

                    Коментар


                      #25
                      Някой да знае как може да "изографисам" това на истински знак....очаквам предложения...ще се пребие някой там:

                      Коментар


                        #26
                        Акъл имате ли, бря? Знайти ли вий колко суджука останаха там? А?

                        Коментар


                          #27
                          Леле малкия дявол , това е ужасно леко си се разминал . На един приятел бягащ кон му пресича пътя перпендикулярно и резултата беше плачевен за колата. Калник за смяна фар , предно стъкло[защото главата на коня беше влязла вътре] смачкан таван , огледало , предна колонка , врата предна и леко деформирана задна. Ужас , ходи на църква и пали свещ за здраве и късмет . Успех през новата 2009г.
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            #28
                            Късмет. Аз съм трепал животинчета. Гъски бяха. В едно село - Градец го наричат - до Котел. Ами честно да си кажа не ме задерти за тях. Уплахата беше за моя сметка. Това бяха неконтролирани гъски на свобода по пътя - Петолъчката - Котел - Омуртаг. Предвидих ситуацията, но не и това, че са искали да си слагат край на живота Защото това си беше самоубийствен акт. Хвърлиха се под гумите ми - решавайки да пресекат в момент в, който аз се движа. Не съм запознат с природата им, но познавам вкусовите им качества и смея да твърдя, че стреса който ми докараха е несъизмерим с тях.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #29
                              Авео, чак сега видях тази тема...На мен също ми се е случвало да попадна на табун коне на пътя след завой в планината. Само чудо ме спаси да не ги разхвърлям покрай пътя.Аз лично верояно не бих се върнал също, в случай че съм сигурен, че не е имало ездач. Иначе вероятно бих, не знам.Но пък ако е само кон и се върнеш - кво да правиш? Той коня може хич да го няма там, драснал на някъде от уплах, може пък да лежи покрай пътя берящ душа - и тогава кво ще го правиш? Ще викаш ветеринарна линейка ли? Пази боже да не се случва на никой подобна ситуация...Голям късмет си изкарал, и аз да ти кажа.

                              Коментар

                              Working...
                              X