Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прост ли съм или съм по-прост?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прост ли съм или съм по-прост?

    Отивам на охраняем паркинг и викам:"Да я оставя тука до вас да я наглеждате.", а оня ми пазач вика:" А, как ще я наглеждам толкова много работа имам!"Малеее, то като виц звучи само дето е истина. Случи ми се в Добрич на охраняемия паркинг зад хотел България.Много сме зле бе хораааа!!!!
    Фиат Брава 1.9 JTD 105 99'

    #2
    Re: Прост ли съм или съм по-прост?

    tsanibaytchev написа:
    Отивам на охраняем паркинг и викам:"Да я оставя тука до вас да я наглеждате.", а оня ми пазач вика:" А, как ще я наглеждам толкова много работа имам!"Малеее, то като виц звучи само дето е истина. Случи ми се в Добрич на охраняемия паркинг зад хотел България.Много сме зле бе хораааа!!!!
    Ако не си платиш за паркинга, що да ти я наглеждат? И аз да съм, и да нямам работа, ще си намеря такава....
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Всъщност доста от паркингите да неохраняеми...пише си неохраняем паркинг или пише охраняем и отдолу, че не носят отговорност за откраднати превозни средства. Не знам какво охраняват тогава...
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Обаче не пропускат да си поискат паричките.
        Фиат Брава 1.9 JTD 105 99'

        Коментар


          #5
          То и охраняем да е, пак не носи отговорност

          Коментар


            #6
            Тези паркинги единствено можеш място за паркиране да намериш,иначе в никакъв случай не можеш да си спокоен че на колата ти нищо няма да и се случи....

            Коментар

            Working...
            X