Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дрифтове....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    манееее вече и тука има сняг, сега дрифтовете станаха уникални По-късно ще изляза да се позабавлявам малко...

    Коментар


      #17
      най-накрая и във Бургас заваля сняг излизам да намеря някой пусто място да се повъртя със ФИАТ-а откога го чакам този сняг

      Коментар


        #18
        От снощното ми късно дрифтене с Бравото ще ви дам няколко съвета за да успеете.Отпред трябва да имате сериозни зимни гуми.Опъвайте ръчната спирачка смело.При занасяне на задницата не се плашете а подавайте яко газ ако трябва сменяйте предавката.Предницата измъква задницата ако сте с хубави гуми.Пускането на педала на газта може да ви навлече неприятности.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Колеги дайте по някой клип да видим вашите снежанки как се справят
          Fiat punto 1,1
          Fiat bravo 1,6 16v
          Fiat bravo 2,0 20v
          Honda civic 1,5
          BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

          Коментар


            #20
            аз от мойте дрифтове яко си изпатих намерих едно хубаво местенце едно игрище във едно училище и резултата една разцепена гума сигурно от някое стъкло или желязо а гумата беше на 4 месеца мамка му Континентал вече я няма горката сега съм сложил една всезона, но е 185/60/14, а другата е 185/55/14 имам и въпрос ще има ли последици, ако карам така гумите са на предните колела

            Коментар


              #21
              Tornado написа:
              От снощното ми късно дрифтене с Бравото ще ви дам няколко съвета за да успеете.Отпред трябва да имате сериозни зимни гуми.Опъвайте ръчната спирачка смело.При занасяне на задницата не се плашете а подавайте яко газ ако трябва сменяйте предавката.Предницата измъква задницата ако сте с хубави гуми.Пускането на педала на газта може да ви навлече неприятности.
              а защо да подават газ ? Ако не подават газ много по-силно и хубаво занася ... подаването на газ само я вкарва в пътя ... п.п. Днес се завъртях в един завой, добре че не се паникьосах както много биха и нарочно завъртях колата ... ако не я бях завъртял, а я бях вкарал в пътя отивах в насрещното при една кола ... МНОГО ВНИМАВАЙТЕ ! Аз лично винаги гледам дали има коли и този беше далече, ако беше по-близо въобще нямаше и да си помислям за такива глупости ...

              Коментар


                #22
                Леее снощи и загрях гумите на брадвата. :D Намерих хубаво местенце и мога да ви кажа че едвам се движех на леда хем отпреде съм с нови Корморан. След танците по леда гайката която опъва жилото на скоростния лост беше разхлабена до падане :D
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #23
                  който има мерак, да дойде на Божура, вчера беше отворено и се въртехме кат откачени, може би и днес ще е отворено
                  cinq 16V, Delta 1 2.0

                  Коментар


                    #24
                    kiler_4o написа:
                    Tornado написа:
                    От снощното ми късно дрифтене с Бравото ще ви дам няколко съвета за да успеете.Отпред трябва да имате сериозни зимни гуми.Опъвайте ръчната спирачка смело.При занасяне на задницата не се плашете а подавайте яко газ ако трябва сменяйте предавката.Предницата измъква задницата ако сте с хубави гуми.Пускането на педала на газта може да ви навлече неприятности.
                    а защо да подават газ ? Ако не подават газ много по-силно и хубаво занася ... подаването на газ само я вкарва в пътя ... п.п. Днес се завъртях в един завой, добре че не се паникьосах както много биха и нарочно завъртях колата ... ако не я бях завъртял, а я бях вкарал в пътя отивах в насрещното при една кола ... МНОГО ВНИМАВАЙТЕ ! Аз лично винаги гледам дали има коли и този беше далече, ако беше по-близо въобще нямаше и да си помислям за такива глупости ...
                    Защото тогава става измъкването и страничното плъзгане на автомобила.Ако не подаваш газ въртиш само задницата и това не е дрифт а лашкане.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #25
                      Днес беше лудница,скъсах му шортите на кораба,Бачкатора rulzzz
                      cinq 16V, Delta 1 2.0

                      Коментар


                        #26
                        Аз преди малко се връщам. Ходих до кварталното футболно игрише, ама има много сняг и Типчо се окопава сериозно! За щастие не ми се наложи да слизам, въпреки че гумите са на 4 сезон регенерат! :D След това се разкарах из квартала и хванах няколко открити завоя и се получи доста приличен дрифт! :D
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          #27
                          Точно това казах - газта само я вкарва в пътя, та докато дрифтираш ако си достатъчно добър ще можеш и без газ само с ръчната да я държиш странично и когато му дойде времето да дадеш газ (ако наистина дрифтираш - взимаш някой завой, а не само я плъзгаш на снега като гламав ...)Interceptor - напомни ми утре да ти покажа един клип от оная вечер - жалко че спряха клипа преди да дойде полицията :D

                          Коментар


                            #28
                            Здравейте! :P По принцип това което ние наричаме ДРИФТ не е точно дрифт, макарче че на завои се занася колата. При дрифта колата е с задно предаване и при състезания се оценява ъгъла на завиване пушека на гумите времето на пързаляне . Но важното е да става шоу :D , така че не е проблем важно е да ни е яко Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                            Коментар


                              #29
                              MateikoGT написа:
                              Здравейте! :P По принцип това което ние наричаме ДРИФТ не е точно дрифт, макарче че на завои се занася колата. При дрифта колата е с задно предаване и при състезания се оценява ъгъла на завиване пушека на гумите времето на пързаляне . Но важното е да става шоу :D , така че не е проблем важно е да ни е яко Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                              следващия философ - ела да ти покажа дали не е дрифт Ти ще ми кажеш, че не е Щом се движи с вратите напред - значи е дрифт ... а и кола с предно може да прави мнооооого по-големи ъгли на завъртане на колата по време на дрифта, а кола със задно ще се завърти при такива ... но там идва и 4х4, която пък бие предното в тази насока ...

                              Коментар


                                #30
                                Аз само казвам какво е истинския дрифт и не споря, че това дето правиш не е Но според мен е по правилно да кажеш (днес дърпах ръчни) :D А иначе ето това е дрифт http://video.google.com/videoplay?do...arch&plindex=8Редактирано, според правилата на форума: модераторски екип на fiat-bg.org ПРАВИЛА НА ФОРУМА1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. При нарушение потребителят получава официално предупреждение, а модераторите имат правото да изтрият мнението по своя преценка. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен.

                                Коментар

                                Working...
                                X